Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina iedzīvotājus ar unikālu Morzes ābeces lietotni iesūtīt apsveikumus Latvijai tās simtgadē 3

VAS „Elektronisko sakari” patriotisma projekta „Apsveikums Latvijai” ietvaros jau ceturto gadu ir uzsācis apsveikumu maratonu, kura ietvaros aicina skolēnus un Latvijas iedzīvotājus kopumā līdz 18. novembrim apsveikt Latviju tās simtgadē, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni. Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti.

Šogad projekts veltīts Latvijas simtgadei un labdarībai - katri desmit apsveikumi pārtaps par kūciņu, kas tiks nogādāta Latvijas bērnunamos dzīvošajiem bērniem. Savukārt šogad zibakcija tiks veidota ar īpašu sveču sienu, ko veidos bērni. 

Projekta ietvaros darbosies speciāla aplikācija www.apsveikumslatvijai.lv, kurā ikviens var ģimenei, draugam, kolēģim vai paziņai nosūtīt savu apsveikuma tekstu Latvijai dzimšanas dienā, aizšifrējot to ar Morzes ābeci.

„„Apsveikums Latvijai” ir pasaules mērogā unikāls projekts, jo apsveikuma sūtīšana notiek ar Morzes ābeci. Mēs lepojamies ar valsti, kurā dzīvojam, un tas bija viens no iemesliem, kāpēc nolēmām rīkot šo projektu - lai veicinātu patriotismu par valsti, izmantojot inženierzinātnes, kas ir mūsu darba specifika un Latvijas nākotne. Šogad projektam ir piešķirta jauna šķautne - tas tiek veltīts labdarībai un bērnu bērnunamos iepriecināšanai,” stāsta VAS „Elektroniskie sakari” valdes priekšsēdētājs Jānis Bārda.
Morzes ābeces skaņas ir veidotas kopā ar bērniem no Andžeja Grauda bungu skolas. Tas ļauj ikvienam noklausīties melodiskus apsveikumus un tos atminēt, kā arī sūtīt savus apsveikumus radiniekiem, draugiem un kolēģiem.

Šogad projekts tiek īstenots jau ceturto gadu. Iepriekš tā mērķis bija uzstādīt rekordu ar vienlaikus visvairāk nosūtītajiem apsveikumiem Latvijai tās dzimšanas dienā.

Par VAS Elektroniskie sakari
VAS “Elektroniskie sakari” Latvijā nodrošina ierobežoto resursu - radiofrekvenču spektra un numerācijas - drošu un kvalitatīvu pārvaldību, atbilstoši valsts interesēm un elektronisko sakaru tirgus attīstības dinamikai, kā arī sniedz augstas pievienotās vērtības
komercpakalpojumus: radioiekārtu identificēšanu, radiosignāla elektromagnētiskā lauka intensitātes mērījumus, radioamatieru seminārus u.c.
Plašāka informācija tīmekļa vietnē www.vases.lv, www.facebook.com/elektroniskiesakariwww.twitter.com/vasesinfo

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Guntis

Kad šī absurdā ņemšanās ap simtgadi beigsies... trūkst vēl pakaksīt simtgadei par godu. Iegādāties tualetes podu ar 100gades simboliku vai citu vājprātu. Tas, ka šī simtgade ir pienākusi skumji, jo Latvija ir nabadzīga, nevienam neinteresē.

pirms gada, 2018.11.06 20:39

es

Nu ja tu esi nabags, tā ir tava problema!

pirms gada, 2018.11.07 20:12

hm

Tu acīmedzot nezini, kas ir nabadzīga valsts...

pirms gada, 2018.11.10 23:11

Latvijas ziņas