Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties aptaujā par ārkārtējās situācijas ietekmi uz iedzīvotāju finanšu paradumiem

Valstī noteiktie ierobežojumi ietekmējuši ne tikai iedzīvotāju ikdienas paradumu maiņu, bet arī likuši būtiski pārvērtēt finanšu plānošanas nosacījumus un ar to saistīto izdevumu ierobežošanu. Lai noskaidrotu ārkārtējās situācijas ietekmi uz cilvēku ikdienas finanšu izdevumiem un iepirkšanās paradumiem, biznesa augstskola “Turība” aicina piedalīties aptaujā.

Aptaujā plānots noskaidrot, kā mainījies iedzīvotāju finanšu līdzekļu izlietojums ārkārtējās situācijas laikā. Tāpat tiks skaidrots, vai ārkārtējās situācijas laikā mainījušies cilvēku iepirkšanās paradumi internetā, salīdzinot ar periodu pirms tās. Viens no aptaujas mērķiem ir uzzināt, kurās izmaksu pozīcijās ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāji visvairāk ietaupa, bet kurās izdevumi ir palielinājušies.

“Šāda aptauja ir lielisks veids, lai izprastu cilvēku finanšu paradumu mainību ārkārtējās situācijas laikā. Tas palīdz saprast, kuras produktu vai pakalpojumu grupas ir pieprasītākas, bet kuras - kļūst par sekundārām. Zinot sabiedrības vēlmes, arī uzņēmumi var tām pielāgoties, ieviešot nepieciešamos risinājumus savā darbībā,” uzsver Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne Ieva Bruksle.

Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija ir izaicinājums ikvienam no mums, ne tikai noteikto piesardzības pasākumu ievērošanā, bet arī rūpīgi plānojot savus izdevumus, lai spētu atgriezties ierastajā dzīves ritmā pēc ierobežojumu atcelšanas.

Aptauja anketa pieejama ŠEIT. Aptauja veidota anonīmi un tās aizpildīšanai nepieciešamas vien dažas minūtes. Rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas