Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar “3+Ģimenes karti” Dziesmu un deju svētku laikā sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

Otrdien, 3.jūlijā, Ministru kabinets (MK) lems par noteikumu projektu, kas paredz grozījumus “Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumos” Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+ Ģimenes karte" lietotājiem.

Noteikumu projekts paredz, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norises pasākumu laikā no 2018.gada 5.jūlija līdz 9.jūlijam daudzbērnu ģimenes locekļiem, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+ Ģimenes karte" un personu apliecinošu dokumentu, būs tiesības saņemt braukšanas maksas atvieglojumus 100 % apmērā no brauciena biļetes pilnās cenas, izmantojot sabiedrisko transportlīdzekli, kas pārvadā pasažierus reģionālās nozīmes maršrutā. Bērni līdz 15 gadu vecumam personu apliecinoša dokumenta vietā kopā ar Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+ Ģimenes karte" varēs uzrādīt skolēnu apliecību.

Šis ir unikāls gads mūsu valstij un tautai, kad godinām Latvijas simtgadi un tai par godu norisinās šie fantastiskie Dziesmu un deju svētki. Šie svētki ir unikāla tradīcija, tāpēc īpaši Latvijas kuplās daudzbērnu ģimenes būtu jāatbalsta dalībai Latvijas valsts simtgades vienā no lielākajiem notikumiem - XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos, iniciatīvu akcentē satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Jautājums tiek virzīts pēc satiksmes ministra Ulda Auguļa un vairāku Saeimas deputātu iniciatīvas. To apsprieda arī 2018.gada 12.jūnijā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas sēdē, kurā tika izskatīti jautājumi saistībā ar Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes kartes” programmas izpildi un tās turpmākas pilnveidošanas iespējām.

Sīkāk par braukšanas maksas atvieglojumi autobusu maršrutos interesēties - VSIA Autotransporta direkcijā .

Sīkāk par braukšanas maksas atvieglojumiem pasažieru vilcienu maršrutos interesēties – AS Pasažieru vilciens.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas