Ar aizraujošu ceremoniju atklās programmas "Sporto visa klase" 6.sezonu

Piektdien, 1.novembrī, “Arēnā Rīga” pulcēsies gandrīz 8000 programmas “Sporto visa klase” dalībnieku no visas Latvijas, lai aizraujošā un plašā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 6.sezonai.

Programma “Sporto visa klase” piecu gadu laikā ir ļoti strauji attīstījusies un uzsākot sesto sezonu, programmā piedalīsies un piecas reizes nedēļā sporta stundas aizvadīs jau 8300 bērnu no visiem Latvijas reģioniem.


Svinīgais programmas “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums notiks piektdien, 1.novembrī, plkst.12:00 “Arēnā Rīga”, Skanstes ielā 21 (A ieeja).


Dalībniekus atklāšanas pasākumā priecēs dažādi izklaidējoši priekšnesumi, kā arī jaunie dalībnieki saņems oficiālo programmas piederības zīmi – karogu, kā arī nodos programmas “Sporto visa klase” svinīgo solījumu.


Pirms un pēc atklāšanas pasākuma, bērniem būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās un interaktīvās aktivitātēs turpat “Arēnā Rīga”, ko piedāvās un nodrošinās programmas atbalstītāji un vairākas sporta veidu federācijas.


Programmā šajā sezonā iesaistīsies jauni dalībnieki no 115 klasēm, bet kopumā projektā piedalīsies un piecas reizes nedēļā sportos 371 klase.


Informācijai:


Programma paredz iesaistīto izglītības iestāžu 2., 3., 4. 5. un 6.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu, kas paredz vecuma grupai atbilstošas fiziskās aktivitātes.


Programma “Sporto visa klase” 2.-6.klasei paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:


  • vispārējā fiziskā sagatavotība;

  • futbola iemaņu apguve (2.klasēm – rotaļas);

  • peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā vai nodarbība džudo.


LOK ir gandarīta par ievērojamo atsaucību no pašvaldību un izglītības iestāžu puses, jo šajā sešgades posmā programmā ir iesaistījušies 8300 bērnu no 371 klases un 73 pašvaldībām.


Projekta mērķis ir palielināt projektā iesaistīto izglītības iestāžu, klašu un audzēkņu skaitu, izstrādājot projekta metodiskās programmas 2. – 6.klašu grupām un mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās.


Programmas “Sporto visa klase” mājaslapa internetā: sportovisaklase.olimpiade.lv.


Programmu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, Izglītības un zinātnes ministriju un pašvaldībām, to atbalsta LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības ķēde "Rimi Latvia", sporta preču veikalu tīkls SIA “Sportland”, holdinga kompānija “LNK Group”, SIA “E.Gulbja Laboratorija” un Latvijas Futbola federācija.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas