Ar jauno sezonu LTV1 ēterā atgriežas populārais raidījums “4. studija”

No pirmdienas, 2. septembra, plkst. 18.55 ar jauno sezonu LTV1 ēterā atgriezīsies skatītāju iemīļotais raidījums “4. studija”. Kā jau ierasts, “neērtus jautājumus ērtākai ikdienai” risinās skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule un Mārtiņš Labāns, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Kristaps Puriņš, Alberts Dinters un Argots Pakalns turpinās risināt plašai sabiedrībai aktuālas sociālas problēmas.

“Vasara ir paskrējusi, un man ir liels prieks, ka skatītāji gaida “4. studiju” atpakaļ ēterā, jo mēs esam un būsim viņu labākais draugs cīņā ar nejēdzībām un palīgs jebkuru problēmu risināšanā. Tam par pierādījumu ir daudzās vēstules un zvani, kurus saņemam. Arī jaunā sezona skatītājiem neliks vilties,” saka raidījuma vadītāja Inese Vaikule.

“Sešu gadu garumā skatītāji mums uztic savus dzīvesstāstus un kad liekas, ka nekas vairs nespēj palīdzēt, aicina mūs risināt sasāpējušās problēmas,” norāda viena no raidījuma veidotājām Indra Miziša.

Jaunajā sezonā “4. studija” turpinās būt kopā ar saviem skatītājiem, uzklausīs, iesaistīsies un palīdzēs meklēt risinājumu.  “4.studijas” "rakt" gribošā un varošā komanda - neatlaidīgā satura redaktore, uzņēmīgie žurnālisti, iejūtīgie raidījuma vadītāji un visa pārējā lieliskā komanda ir gatavi darbam.

“Neērtu jautājumu Latvijā ir ļoti daudz, un, diemžēl,  vienkāršajam cilvēkam problēmu risināšana bieži vien atduras pret ierēdņu durvīm. Iesaistoties “4. studijai”, jautājumi atšķetinās daudz ātrāk un veiksmīgāk,” norāda raidījuma veidotāji.

Tāpat “4. studija” turpinās iepriekšējā sezonā aizsākto sižetu ciklu par godu LTV 65. jubilejai, tiekoties ar LTV personībām, kas, nu, jau kļuvušas par televīzijas leģendām. Savukārt reizi nedēļā “4. studijā” viesosies kāda sabiedrībā labi zināma personība. Jau 5. septembrī raidījumā ciemosies pazīstamais ārsts reanimatologs Pēteris Kļava, kurš nebaidās runāt atklāti arī par neērtām tēmām. Savukārt Eiropas Sporta nedēļas laikā, kuras mērķis ir pakāpeniski mainīt sabiedrības attieksmi un paradumus, mācot, izglītojot un motivējot cilvēkus vairāk un biežāk kustēties, runāsim arī par to, kā sākt sportot senioru vecumā.

Kā ierasts - lielāko daļu raidījuma satura veido skatītāju iesūtītās vēstules ar lūgumu palīdzēt aktualizēt un risināt dažādas sadzīviskas un sociāla rakstura problēmas. Sazinies ar raidījuma “4. studija” veidotājiem, rakstot uz: 4studija@ltv.lv, zvanot pa tālruni 25644444, vai sociālajos tīklos.

Raidījums ēterā būs redzams ik nedēļu, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 18.55 LTV1 un sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas