Atklāj Labo darbu nedēļu 2018

14.oktobrī Arēna Rīga  hokeja kluba Dinamo Rīga spēles laikā ar skanīgām Milleru Balandīnu ģimenes un Lienes Šomases radošās studijas bērnu dziesmām  un pārsteidzošu fizikas eksperimentu šovu - pašu gatavotu saldējumu, dūmojošiem dzērieniem un skaļiem sprādzieniem Brīvo mākslinieku apvienības "Pieaugušie bērni"  izpildījumā tika atklāta  "Labo darbu nedēļa 2018" . Līdzjutēji tika aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs, ko rīkoja labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv", lai popularizētu Labo darbu nedēļas jēgu un būtību, kā arī piesaistītu ziedojumus aktuālāko mērķu sasniegšanai.

Jau pirmajā Labo darbu nedēļas dienā  akcijas lapā reģistrējušies vairāk nekā 900 labo darbu veicēju, kas plāno paveikt daudz un dažādus darbiņus, kam ikdienā neatliek laika vai nepievēršam uzmanību. Piemēram, Ādažu mākslas un mūzikas skolas audzēkņi pie sevis uzņems ciemos  Zālītes Speciālās internātpamatskolas skolēnus, priecējot ar interesantiem priekšnesumiem, kā arī skolas pedagogi rosinās ciemiņus darboties pašiem, piedaloties mākslas, mūzikas un dejas radošajās darbnīcās.

Salaspils 1.vidusskolas bērni, vecāki un skolotāji, tradicionāli Labo darbu nedēļas ietvaros jau trešo gadu gatavo nelielas dāvaniņas Salaspils vientuļajiem cilvēkiem, kuras ar Salaspils sociālā dienesta darbinieku palīdzību tiek nogādātas adresātiem. Vai piemēram, Kalkūnes pagasta jaunieši aicina nākt kopā visus Kalkūnes pagasta iedzīvotājus un interesentus palīdzēt sakopt Jāņa Pliekšāna bērnības vietu Berķinelē.

Savukārt, friziere Marika no Priekules Labo darbu nedēļas akcijā iesaistās jau ceturto gadu, bez atlīdzības frizējot Aizvīķu pansionāta iedzīvotājus,  mazturīgo un daudzbērnu ģimeņu bērnus.  Prieks par atsaucīgajiem akcijas dalībniekiem, kuri Labo darbu nedēļā iesaistās jau gadiem, šādu piemēru ir daudz un dažādi. Aicinām ikvienu ielūkoties kartē un pievienoties Labo darbu veicējiem vai iniciēt savu ideju: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/labo-darbu-karte

Par Labo darbu nedēļu:

Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā “Labo darbu nedēļa” – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

Šogad akcija norisinās no 15. līdz 21.oktobrim.

“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, daudzdzīvokļu piemājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem utt.

Akcijas laikā darbojas interaktīva mājas lapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv

Labo darbu nedēļa 2018” veltīta Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar  biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse”, Kultūras ministriju un Izglītības un zinātnes ministriju.

https://www.youtube.com/watch?v=eAqzia-X4o8
https://www.youtube.com/watch?v=XZJaoQYxxII
https://www.youtube.com/watch?v=lGjsvJ8w4gQ

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas