Ieceļojot Anglijā, būs nepieciešams negatīvs koronavīrusa testa rezultāts 3

Lai ieceļotu Anglijā, no nākamās nedēļas būs nepieciešams negatīvs Covid-19 testa rezultāts,  piektdien paziņojusi Lielbritānijas Satiksmes ministrija.

Testam jābūt veiktam ne ilgāk kā 72 stundas pirms ieceļošanas Anglijā.

Apliecinājums par negatīvu testa rezultātu būs jāuzrāda  pirms iekāpšanas lidmašīnā, kuģī vai vilcienā, ar kuru paredzēts doties uz Angliju, norādījusi ministrija.

Tiem, kuri nevarēs uzrādīt apliecinājumu par negatīvu koronavīrusa testa rezultātu, ierodoties Anglijā, nekavējoties būs jāmaksā 500 sterliņu mārciņu (554 eiro) sods.

Negatīva testa rezultāta apliecinājums nebūs vajadzīgs bērniem līdz 11 gadu vecumam, kravas automobiļu vadītājiem un tiem, kuri ierodas no Īrijas.

Apliecinājums par negatīvu koronavīrusa testu neatbrīvos no prasības desmit dienas pēc ierašanās uzturēties pašizolācijā.

Šis Satiksmes ministrijas paziņojums  attiecas tikai uz Angliju, taču gaidāms, ka tuvākajā laikā šādu prasību ieviesīs arī pārējās Apvienotās Karalistes daļas - Velsa, Skotija un Ziemeļīrija.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Maija

Un kāpēc to jau sen nevarēja pie mums? Kāpēc mums jācieš no ceļotājiem? Kāpēc nevar aiztaisīt robežas? Ļaut tikai lielajām darba mašīnām. Viss. Visu var izkontrolēt. Pārtiku, būvmateriālus. Saistītu ar ražošanu,lai cilvēki varētu turpināt strādāt. Atpūtnieki lai sēž mājā vai par sevi paši maksā par ārstēšanos.

pirms 6 mēnešiem, 2021.01.08 15:51

nu

Latvijā būs no 15.janvāra. Anglijā arī tikai ar nākamo nedēļu... Viss jau nav tik vienkārši. Pavasarī pat testus nvarēja veikt tādā apjomā kā tagad.

pirms 6 mēnešiem, 2021.01.08 19:00

Ansis

Ar negatīvu testu uz Angliju ,bet jau pēc pāris stundām aplipinās

pirms 6 mēnešiem, 2021.01.11 13:05

Latvijas ziņas