Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iekļautas jaunas valstis, uz kurām iesakām neceļot vai ceļojumu rūpīgi izvērtēt koronavīrusa izplatības dēļ 1

! Aktuālos ceļojumu brīdinājumus visām valstīm skatīt šeit !

Slimību profilakses un kontroles centrs ir paplašinājis valstu sarakstu un noteicis šādas jaunā koronavīrusa (Covid-19) skartās valstis, uz kurām aicinām neceļot un no kurām atgriežoties ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi: Spānija, Vācija, Francija, Austrija, Šveice, Itālija, Japāna, Singapūra, Dienvidkoreja, Irāna, Ķīna.

Atbilstoši aktuālajai informācijai saistībā ar Covid-19 izplatību pasaulē ir atjaunoti ceļojuma brīdinājumi vēl arī vairākām citām valstīm. Aicinām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību ceļot uz šādām valstīm: ASV,  Apvienotie Arābu Emirāti, Austrālija, Bahreina, Beļģija, Čehija, Dānija, Ēģipte, Grieķija, Indija, Irāka, Islande, Izraēla, Kanāda, Kuveita, Lielbritānija, Malaizija, Nīderlande,  NorvēģijaTaizeme, Zviedrija. Ārlietu ministrija iesaka visiem ceļotājiem būt piesardzīgiem un rūpīgi izvērtēt konkrētā ceļojuma nepieciešamību. Ceļotājiem pašiem ir jāpieņem atbildīgs lēmums, vai apmeklēt minētās valstis.

Ārlietu ministrija aicina iepazīties ar valstu sarakstu ministrijas mājaslapā, kas tiek atjaunots saskaņā ar aktuālo informāciju.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā ievietoto informāciju par koronavīrusu un ieteikumiem profilakses pasākumiem. Ja Jums ir nepieciešama konsulārā palīdzība, zvaniet uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 33 77 11, vai rakstiet e-pastu uz palidziba@mfa.gov.lv .  

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments iesaka reģistrēties Konsulārajā reģistrā, viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši”, kā arī sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook kontam: www.facebook.com/celodrosi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aija

Kāpēc nav aizliegumu!!! Kāpēc citas valstis var aiztaisīt robežas??? Latvijā tikai domā. Visi atbraucēji jāliek karantīnā uzreiz,pa taisno. Kaut vai kādās tukšās skolās,lai guļ uz grīdas un padomā,ko izdarījuši. Kāpēc mums jācieš no bezsmadzeņu rādījumiem. Ja nav prāta,tad jājautā,vai godīgi tiek nopelnīta nauda,ja var tā braukāt vairākas reizes gadā. Mums izbraukt Rīgu pie ārstiem jau ir liela problēma. Pēc tam ir jāknapinās. Te var braukt gan slēpot,gan sauļoties. Nebūt neskaitu naudu cita makā, bet reizēm apskrienas dūša.

pirms 16 dienām, 2020.03.12 14:40

Latvijas ziņas