Jaunajās kustības sarakstu plāksnēs iestrādāts QR kods; nomainīti 679 kustības saraksti 1

Lai pasažieri, atrodoties reģionālo maršrutu pieturvietā, varētu apskatīt detalizētāku informāciju par aktuālo autobusu kustības sarakstu, jaunajās kustības sarakstu plāksnēs ir iestrādāts QR kods. To noskenējot, pasažiera viedtālrunī parādīsies autobusu izbraukšanas laiks no konkrētās pieturas tuvākās nedēļas laikā, pārvadātāja kontaktinformācija un cita aktuālā informācija.

2020. gada jūnijā Autotransporta direkcija uzsāka jauno vienotas informācijas un dizaina kustības sarakstu plākšņu nomaiņu reģionālo autobusu maršrutu pieturās. Jaunie kustības saraksti līdz 2021. gada beigām tiks pakāpeniski uzstādīti visās – vairāk nekā 9000 – Latvijas pieturvietās. Līdz šim ir uzstādītas 679 jaunās plāksnes Vidzemes reģionā.

Ņemot vērā, ka kustības sarakstos, kas uzstādīti pieturā, visu aktuālo informāciju, īpaši to, kas ir īslaicīga, norādīt būtu sarežģīti, Autotransporta direkcija ir uzlabojusi informācijas pieejamību savā mājaslapā www.atd.lv sadaļā Pieturvietu reģistrs. QR kods, kas ir iestrādāts pieturvietās uzstādītajos jaunajos kustības sarakstos, pasažieri aizvedīs tieši uz šo sadaļu.

Mājaslapas kustības sarakstā redzams visu maršrutu autobusu, kas apstājas konkrētajā pieturā, izbraukšanas laiks, kā arī laiks, cikos autobusi pienāk galapunktā; reisu izpildes diena; reisu virziens; aktuālie reisi; pārvadātāja, kas nodrošina katra reisa izpildi, nosaukums un kontaktinformācija; informācija par reisiem, kuros kursē autobusi, kas pielāgoti personu ar funkcionāliem traucējumiem pārvadāšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ance

Varētu padomāt,kā visiem ir tādi telefoni,kur var tā vienkārši paskatīties. Nolaižaties uz zemes, cilvēki. Ir tik daudz cilvēku,kam ir visvisparastākais telefons,vai vispār mājā uz galda ,tā sakot,stacionārais. Tad kā lai viņi paskatās. Lauku cilvēki,kas zin,cikos iet autobuss,tad arī iet. Daudzās vietās pat tikai viens pa visu dienu,vai vispār pāris reizes nedēļā.
Tiešām, drīz laikam uz tualeti nevarēs aiziet,vajadzēs datoru.

pirms 4 mēnešiem, 2020.09.23 20:47

Latvijas ziņas