Kocēnu novada iedzīvotāju izlietotās PET pudeles pārtapušas izgaismotos vides mākslas objektos

Kocēnu novada pašvaldība, sadarbojoties ar radošo organizāciju SIA “Balts uz melna” un SIA “ZAAO”, izvietojusi desmit izgaismotus vides mākslas objektus. No 27. līdz 30.aprīlim katru vakaru no plkst. 20.30 līdz pusnaktij mākslas objekti apskatāmi Kocēnu novada Dikļos pie kultūras centra.

“Vides mākslas objektu tapšanā izmantots vairāk nekā tūkstotis PET pudeļu, ko šim mērķim no 30. marta līdz 15. aprīlim sešos SIA “ZAAO” konteineros visos Kocēnu novada pagastos bija ievietojuši iedzīvotāji. Interesenti bija aicināti tajos nogādāt tīras, nesaspiestas PET pudeles, lai vēlāk tās kļūtu par mākslas objektiem jeb unikālām vides instalācijām. Jāatzīmē, ka visaktīvākie akcijas dalībnieki bija Dikļu pagastā,” informē Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Akcijas “Dod otru iespēju PET pudelei un radi mākslas objektus” mērķis simboliski sasaucās ar Lielās Talkas ideju un akcijas sadarbības partneru SIA “ZAAO” darbības mērķi – saudzēt un nepiesārņot dabu, izlietotajam iepakojumam dot otru iespēju – šoreiz tam pārtopot par krāsainiem mākslas objektiem, kas izrotā mūsu dzīves vidi un vienlaikus rosina domāt par videi draudzīgu dzīvesveidu.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas