Konkursā "Tam labam būs augt" aicina balsot arī par sociālās uzņēmējdarbības ideju Gulbenes novadā

Sociālās uzņēmējdarbības "piču" jeb prezentāciju konkursa "Tam labam būs augt" organizatori aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties konkursa norisē, vērojot tā tiešraidi un balsojot par labāko sociālās uzņēmējdarbības ideju vai projektu, aģentūru LETA informēja Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas pārstāve Līga Ivanova. Savu ideju prezentēs arī Irita Antoņeviča ar projektu par aitas vilnas izstrādājumiem "Living wool" Gulbenes novadā
Konkursā savas sociālās uzņēmējdarbības idejas un projektus prezentēs desmit esošie un topošie sociālie uzņēmēji no visas Latvijas: "Glūdas (māj)skola" Jelgavas novadā, alternatīvā izglītības iestāde Krapes skola "Universum" Ogres novadā, runas terapijas instruments bērniem "CheeksUp", muzejs tumsā "Skaties ar sirdi", kuldīdznieces Ievas Putniņas projekts "Eve Birdy Headwrap".  Savas idejas prezentēs arī kultūras un mākslas centrs "Nātre" Jelgavā, Ruckas mākslas un izglītības centrs Cēsu novadā, SIA "Mans peldkostīms" no Valmieras un "Correcty" stāju koriģējošais T-krekls.

L.Ivanova norādīja, ka konkursa noslēgumā naudas balvu 1200 eiro apmērā saņems divi sociālie uzņēmēji vai sociālās uzņēmējdarbības ideju autori. Vienu uzvarētāju noteiks konkursa žūrija, otru - tiešraides skatītāju balsojums. Naudas balvas nodrošina "British Council" pārstāvniecība Latvijā un "SEB banka". No katras skatīšanās iekārtas, kurā tiks vērota pasākuma tiešraide, būs iespēja nobalsot tikai vienu reizi.

"Konkursa tiešraide ir lieliska iespēja ne vien vērtēt sociālās uzņēmējdarbības idejas, bet arī iepazīt uzņēmīgu Latvijas cilvēku darbus un ieceres, kuru mērķis ir radīt pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā. Aicinām skatīties un balsot par interesantāko un vērtīgāko sociālās uzņēmējdarbības ideju!" aicināja Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja Madara Ūlande.

Kopumā konkursā tika saņemti vairāk kā 60 dažādi sociālās uzņēmējdarbības ideju un projektu pieteikumi. Otrajai kārtai tālāk tika virzītas 25 spēcīgākās idejas un projekti, kuri autori piedalījās "piču" apmācībās, pēc kurām eksperti noteica 10 konkursa finālistus.

Konkursa "Tam labam būs augt" mērķis ir veicināt jau esošu sociālo uzņēmumu un jaunu sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstību, kā arī parādīt un par šīm idejām pastāstīt visai Latvijai. Konkursu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar "British Council" pārstāvniecību Latvijā. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas