“Labo darbu nedēļa 2019” - no 7. līdz 13. oktobrim

Šogad “Labo darbu nedēļa” tiks atklāta jau 2.oktobrī Arēnā Rīga, hokeja kluba “Dinamo Rīga” labo darbu spēles laikā, kad to ieskandinās Fēlikss Ķiģelis ar grupu.


5.oktobrī taku skrējiena “Stirnu buks” laikā pasākuma dalībnieki tiks aicināti paveikt savu labo darbu.


Savukārt 7. un 9.oktobra HK “Dinamo Rīga” spēļu laikā hokeja līdzjutēji tiks aicināti veikt labos darbus, kā arī ar sviem muzikālajiem priekšnesumiem uz labajiem darbiem aicinās Reinis Reķis ar dažādām bungu performancēm, kā arī mūzikas grupa “CanZone”.


Nedēļā no 7. līdz 13.oktobrim labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv pati veiks labos darbus, kā arī aicinās visu Latvijas sabiedrību iesaistīties šajā īpašajā nedēļā, kuras laikā visi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti paveikt kādu darbu, kas neprasa lielus finansiālus ieguldījumus un pastāstīt par to citiem, lai rādītu labās prakses piemēru.


“Labo darbu nedēļa” ir lielisks instruments, kas ļauj aizsākt palīdzēšanas un brīvprātības procesus, lai tos turpinātu arī nākotnē.


2018.gadā akcijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 13 000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 300 labos darbus gan Latvijā, gan ārvalstīs, šogad mēs noteikti varam piesaistīt vēl vairāk labo darbu darītāju!


Ja vēl nezināt, kas ir „Labo darbu nedēļa” – tā ir nedēļa, kas norisinās jau 11. gadu pēc kārtas un tās laikā visa Latvijas sabiedrība tiek aicināta paveikt lielus vai mazus darbus. Darbu, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai jūsu brīvo laiku un darbu. Darbu, kas ir pašu ierosināts, izplānots un īstenots.


Ko jūs varat darīt kopā ar savu ģimeni, draugiem vai darba kolektīvu ?


  • doties uz dzīvnieku patversmi;

  • apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos, atnesot pirkumus no veikala vai aprunājoties pie tējas tases;

  • sakopt vietējo apkārtni;

  • ziedot asinis, pārtiku vai apģērbu tiem, kam tas nepieciešams;

  • dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;

  • veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī jums!


Aiciniet citus pievienoties jūsu darbam un ievietojiet informāciju arī par savu plānoto darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/ieplano-savu-labo-darbu


Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāstiet par saviem labajiem darbiem mums un iedvesmojiet citus!

Kad labais darbs padarīts, informējiet par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/registre-paveikto-darbu


Ja zināt, kam noderētu palīdzība, droši rakstiet par to uz: info@palidzesim.lv, un visi kopā mēs varēsim palīdzēt!

Iedvesmai, šeit apskatāmi pagājušajā gadā reģistrētie labie darbi: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/paveikto-darbu-arhivs


Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

* Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas