Lai palielinātu pulcēšanās drošību, SPKC aicina kafejnīcas izvietot īpaši sagatavotas norādes “Sargāsim cits citu!”

“Apturi Covid” aplikācijas izstrādātāji un Slimību profilakses un kontroles centrs sagatavojuši izdrukājamas norādes, ko pulcēšanās vietu organizatori, piemēram, sabiedriskās ēdināšanas, izklaides vietu un veikalu īpašnieki, kā arī privātu pasākumu rīkotāji var izvietot savās telpās vai pasākumu norises vietās. Ar Autotransporta direkcijas atbalstu norādes tiks izvietotas arī sabiedriskajā transportā visā Latvijā.

“Kā liecina nesenie notikumi, viens Covid-19 inficētais var izraisīt uzliesmojumu gan iestādes apmeklētāju, gan darbinieku vidū, tādējādi apturot iestādes darbu uz vairākām dienām, kamēr tiek gūta pārliecība par savu darbinieku veselības stāvokli un tiek dezinficētas telpas. Tādēļ mūsu visu interesēs ir būt atbildīgiem, apmeklējot sabiedriskas vietas, tai skaitā izklaides pasākumus, ievērot distancēšanos, roku higiēnu un savā telefonā turēt ieslēgtu “Apturi Covid” lietotni,” skaidro Jurijs Perevoščikovs.

Izdrukājamo norāžu failus jebkurš bez maksas var iegūt šeit https://apturicovid.lv/komunikacijas-materiali/ un izvietot savās telpās –labi pamanāmās vietās.. Pateicoties Autotransporta direkcijai, īpaši sagatavotas norādes tiks izvietotas arī 26 pasažieru pārvadātāju, piemēram, AS "Pasažieru vilciens", AS "CATA", AS "Nordeka", AS "Rīgas Taksometru parks", SIA "Tukuma auto", SIA "Jēkabpils autobusu parks" u.c. autobusos, kā arī 32 autoostās visā Latvijā.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas