"Latvijas pasts" arī šogad aicina izvēlēties labāko pastnieku un pasta operatoru katrā Latvijas reģionā

VAS "Latvijas pasts" arī šogad rīko tradicionālo konkursu "Mans pastnieks", lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godināto to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, izpalīdzīgāko un atbildīgāko, aģentūru LETA informēja "Latvijas pasta" vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone. 

Viņa norādīja, ka konkursa anketu iespējams aizpildīt un iesniegt tiešsaistē "http://anketa.pasts.lv/", savukārt aizpildīšanai ar roku un nosūtīšanai "Latvijas pastam" ar jau apmaksātu piegādi anketas ir ievietotas visos laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2020.gadam, kas bez maksas piegādāti lasītāju pastkastītēs. Anketas iespējams iesniegt līdz 2020.gada 31.janvārim. 

Danielsone sacīja, ka "Latvijas pasta" 3800 darbinieku vidū strādā apmēram 150 dažādu profesiju pārstāvju, no kuriem lielāko un vienlaikus arī būtiskāko daļu - aptuveni 3000 darbinieku - veido pastnieki un pasta nodaļu darbinieki. Pateicoties šo darbinieku ikdienas darbam, visā Latvijā, arī uz vistālāko un vientulīgāko lauku viensētu, tiek piegādātas vēstules, sīkpakas, abonētie preses izdevumi un sniegti citi pasta pakalpojumi.

Ar anketas starpniecību "Latvijas pasts" aicina novērtēt pastnieku un pasta nodaļu darbinieku profesionālās īpašības - atbildību pret veicamo darbu, komunikācijas spējas, laipnību, precizitāti un zināšanas.

Danielsone piebilda, ka labākais 2019.gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursā "Mans pastnieks" tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā - Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems balvas no "Latvijas pasta".

Pērn "Latvijas pasta" organizētajā konkursā "Mans pastnieks" labākā darbinieka nominācijai tika izvirzīti 1686 pastnieki vai pasta operatori, par kuriem tika saņemti vairāk nekā 8500 klientu anketu.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas