Mūrniece par naudu mediķiem: Saeima var pieņemt likumu, bet no tā ar burvju mājienu naudas budžetā vairāk nepaliek 1

Saeima var pieņemt likumu, bet no tā ar burvju mājienu naudas budžetā vairāk nepaliks, komentējot valdošās koalīcijas lēmumu mediķu algu palielinājumam novirzīt mazāku līdzekļu apjomu nekā deputāti nesen bija iebalsojuši likumā, šorīt telekanālā LNT sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).

Mūrniece solīja, ka mediķu atalgojums būs politiķu prioritāte arī nākamajos gados, līdz ar to algu pieaugumam vajadzētu turpināties.

Parlamenta priekšsēdētāja cer, ka nākamā gada budžetu Saeima pieņems līdz 18.novembrim. Tikai pēc tam deputāti ķeršoties klāt pie kandidātu sijāšanas Latvijas Bankas prezidenta amatam.

Savukārt runājot par iecerēto jauno pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu, Mūrniece izteicās, ka deputāti būšot gatavi "katrs paņemt savu zīmuli" un veikt nelielas korekcijas. Deputātiem būšot ko teikt šajā jautājumā - ne fundamentālas, bet pārmaiņas reformas piedāvājumā būšot.

Politiķe atzīmēja, ka partijās vēl par šo jautājumu neesot pieņemti gala lēmumi un vēl iekšēji notiks diskusijas.

Mūrniece atrunājās, ka konkrētas viņas pārstāvētās partijas iebildes pret reformas projektu atklāt nevarot, jo reformas priekšlikums vēl nav nonācis Saeimā. Konkrēti definēta reformas iecere gan jau labu laiku ir publiski zināma un ir guvusi atbalstu Ministru kabinetā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

urbis

Melot Saeimai ir kļuvis par normu. Dzērājs arī saka: vairāk nedzeršu... bet mazāk arī ne.

pirms gada, 2019.09.23 15:12

Latvijas ziņas