No 4. līdz 10.oktobrim Latvijā - “Labo darbu nedēļa 2021”

Labo darbu nedēļa ir laiks, kad ikviens aicināts aktīvi iesaistīties labo darbu veikšanā, lai sniegtu atbalstu ne tikai līdzcilvēkiem, dabai, dzīvniekiem, bet rastu gandarījumu par paveikto un palīdzētu paši sev kļūt par labākiem cilvēkiem.

“Šajā nedēļā aicinām paveikt gan lielus, gan mazus darbus, lai Latvija kļūtu vēl skaistāka, sakoptāka un līdzcietīgāka. Darbus, kas ir pašu ierosināti, izplānoti un īstenoti. Neskatoties uz ierobežojumiem, 2020.gadā akcijas aicinājumam atsaucās teju 14 000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 300 labos darbus Latvijā un šogad mēs noteikti varam piesaistīt vēl vairāk labo darbu darītāju! Šogad Latvijas iedzīvotājus aicinām pievērst īpašu uzmanību saviem līdzcilvēkiem - iespējams, valstī pastāvošo ierobežojumu un noslēgtības dēļ, kādam no kaimiņu senioriem, klasesbiedriem, darba biedriem vai draugiem ir zudusi vēlme draudzēties un komunicēt - nepaliec vienaldzīgs un aicini uz pastaigu, sarunu vai kopīgi paveicat kādu labo darbu,” saka akcijas organizatoru pārstāve Ilze Skuja.

Iedzīvotāji var:

- doties uz dzīvnieku patversmi;

- apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos;

- sakopt vietējo apkārtni;

- nodot asinis;

- ziedot apģērbu, saimniecības lietas vai pārtiku;

- dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda

spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;

- veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “paldies!”, un tā

būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī jums!

Arī šogad akcijas laikā darbosies interaktīva mājaslapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv

"Aiciniet citus pievienoties jūsu darbam un ievietojiet informāciju arī par savu plānoto darbu šeit Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāstiet par saviem labajiem darbiem mums un iedvesmojiet citus! Kad labais darbs padarīts, informējiet par to pārējos, ievietojiet aprakstu un fotogrāfijas šeit Ja zināt, kam noderētu palīdzība, droši rakstiet uz e-pastu info@palidzesim.lv , un visi kopā mēs varēsim palīdzēt!” saka I.Skuja.

Iedvesmai šeit apskatāmi pagājušajā gadā reģistrētie labie darbi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas