No pirmdienas tirdzniecību klātienē drīkstēs atsākt arī grāmatnīcas 3

No pirmdienas, 8.februāra, tirdzniecību klātienē būs ļauts atsākt grāmatnīcām, piektdien nolēma valdība. Līdzīgi kā citās tirdzniecības vietās, arī grāmatnīcās vienam apmeklētājam būs jānodrošina ne mazāk kā 25 kvadrātmetri no publiski pieejamās telpu platības.

Tāpat grāmatnīcās būs jānodrošina, ka apmeklētāji tiek ielaisti tikai pa vienam, izņemot personas, kam nepieciešama asistenta palīdzība, un bērnus līdz 12 gadu vecumam, ar kuriem var būt kopā viena pilngadīga persona.

Grāmatnīcās tāpat kā citās tirdzniecības vietās, kurās atļauta klātienes tirdzniecība, pie ieejas labi redzamā vietā ir jāizvieto informācija, tai skaitā svešvalodās, par maksimāli pieļaujamo apmeklētāju skaitu, kas vienlaikus var atrasties tirdzniecības vietā.

Jau ziņots, ka saistībā ar Covid-19 izplatības mazināšanu valstī no pagājušā gada 9.novembra ir izsludināta ārkārtējā situācija, kas ilgs līdz 6.aprīlim.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ance

Es nesaku,kā nevajag grāmatas. Bet ---- mums simtreiz vairāk vajag saimniecības veikalus. Vajag ūdens filtru un tā varētu saukt un saukt. Vai tiešām nedomā ar galvu? Tik lieli veikali kā Depo un stāv ciet. Tur tak ir visvieglāk ievērot ar zināmu skaitu cilvēku ar ratiem. Nu kur ir problēma?

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.05 13:30

Q

Nu ļoti jau šaubos,ka visi skries pirkt grāmatas pa20 lidz30euro vērtībās. Biblotekā pieejamas pa velti. Turpretim reāli vajadzīgas preces nopirkt nevar.Pat Apgāde ciet.

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.05 22:10

acs

Pirms izvēlēties pirkt vai nepirkt konkrēto grāmatu, potenciālais pircējs to pārlapo. Bibliotēkās katru nodoto grāmatu dezinficē, grāmatnīcās pārlapotās grāmatas nē. Kur loģika? Apdraudējums reālāks nekā saņemot friziera pakalpojumu. Vēlreiz - kur loģika?!?

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.06 19:39

Latvijas ziņas