Novērsts transportlīdzekļa reģistrācijas mēģinājums personai, kas nelāgāli uzturējās Latvijā 1

Pateicoties CSDD darbinieku profesionālajai rīcībai, ir izdevies aizturēt Lībijas pilsoni, kas nelegāli uzturējās Latvijā un mēģināja sev īpašumā reģistrēt transportlīdzekli. 

Šonedēļ CSDD Rīgas klientu apkalpošanas centrā (KAC) vērsās kāds Lībijas pilsonis, lai sev īpašumā reģistrētu transportlīdzekli. Persona, ierodoties CSDD, uzrādīja Lībijā izsniegtu pasi un Nīderlandē izsniegtu ārvalstnieku patvēruma meklētāju ID karti. Šo karti izsniedz patvēruma meklētājiem, taču tā nedod tiesības personai izceļot no Nīderlandes.

CSDD darbinieki sazinājās ar Valsts robežsardzes Imigrācijas dienestu un pēc iestādes pieprasījuma nosūtīja CSDD iesniegtos personas identitāti apliecinošos dokumentus. Pēc dokumentu pārbaudes Valsts robežsardzes Imigrācijas dienesta darbinieki lēma par personas aizturēšanu CSDD Rīgas KAC.

CSDD aicina cilvēkus neveikt prettiesiskas darbības, jo šādu un citu līdzīgu pretlikumīgu gadījumu atklāšana ir tikai laika jautājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vita

Vot kur čurka! Nepietiek ar to, ka čurka ielīdis Nīderlandē, tas vēl pie mums iegāzies un bezkaunības kalngals - reģistrēt sev autiņu it kā mēs te bez čurkām nevarētu iztikt.

pirms 2 gadiem, 2019.11.28 14:57

Latvijas ziņas