Pašizolācija joprojām jāievēro pēc atgriešanās no visām SPKC saraksta Eiropas valstīm, izņemot Vatikānu 2

Pašizolācija joprojām būs jāievēro pēc atgriešanās no visām Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sarakstā esošajām Eiropas valstīm, izņemot Vatikānu, liecina SPKC apkopotie dati. Kopš pagājušās nedēļas pašizolācijas slieksnis ir 50 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju.

Attiecībā uz valstīm, kas ir ārpus Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) vai Apvienotās Karalistes, pašizolācija nav jāievēro, ceļojot no Urugvajas, Japānas, Dienvidkorejas, Ruandas, Austrālijas, Jaunzēlandes, Taizemes un Singapūras. Šīs valstis ir to vidū, no kurām ir atļauts šķērsot ES ārējo robežu.

Saraksts un pašizolācijas prasības stājas spēkā 14.novembrī.

Vidējais ES un EEZ nedēļas rādītājs ir 606,2, kas nozīmē, ka regulārie pasažieru pārvadājumi nav atļauti uz valstīm, kur ir vairāk nekā 1212,4 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Saskaņā ar SPKC informāciju, no pirmdienas, 9.novembra, regulārie pasažieru pārvadājumi būs aizliegti uz Andoru, Čehiju, Luksemburgu un Šveici.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gulbeniesi

No Vācijas ir atbraukuši,divi brāļi bet neviens neievēro 10 dienas sēdēt karantīna.no Viesturs ielas.ludzu pieņemta mērus.vai tad likumi nav visiem vienādi.

pirms 2 mēnešiem, 2020.11.16 08:16

Janis

Tā ir kāpēc?viņi nesez karantīna.lec ar mašīnām savām apkārt.

pirms 2 mēnešiem, 2020.11.16 20:05

Latvijas ziņas