Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieci avoti zināšanu papildināšanai attālināti

Nav noslēpums, ka viedierīces ir lielisks laika kavēklis, kas gan spēj sniegt atslodzi, gan arī būt lietderīgs jaunu prasmju apgūšanā.


# VISC izstrādātas darba lapas

VISC piedāvātie metodiskie materiāli, kas izmantojami praktiskā darbā gan pirmsskolas, gan pamatskolas, gan vidusskolas klasēs pieejami vietnē pedagogs.lv . Šeit apkopoti uzdevumi un darba lapas plašā tematikā – sākot no bioloģijas un beidzot ar civilo aizsardzību. Tāpat vietnē pieejami uzdevumi ne vien sākumskolas skolēniem, bet arī pamatskolu un vidusskolu audzēkņiem.


# Soma.lv – materiāli sākot no pirmsskolas līdz vidusskolai

Ikviens Latvijas skolotājs, skolēns un vecāks bez maksas ar “E-klase” vai “MyKoob” pasi līdz 14. aprīlim (izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā) var piekļūt visiem digitālā mācību satura platformas https://soma.lv resursiem bez maksas. Šī platforma piedāvā daudzveidīgu saturu matemātikā, latviešu valodā, dabaszinībās, bioloģijā, fizikā, ķīmijā un ģeogrāfijā, katru tēmu pasniedzot saistošā formātā.


# Māconis – digitāli mācību rīki līdz visu klašu skolēniem

Vietnē maconis.zvaigzne.lv pieejami “Zvaigznes ABC” izdotie mācību materiāli sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas posmu skolēniem. Šobrīd platforma piedāvā reģistrēties un izmantot tajā atrodamo saturu līdz pat 30. jūnijam bez maksas. Digitālos mācību materiālus iespējams izmantot gan uz viedtālruņa, gan datorā, gan planšetdatorā. Platformā pieejami mācību materiāli teju visiem skolas mācību priekšmetiem.


# Duolingo – laiks papildināt valodu zināšanas

“Duolingo” ir mobilā aplikācija, kuru ikviens, kas apguvis angļu valodu pamata līmenī, var mācīties kādu citu valodu – kopumā “Duolingo” piedāvā iemācīties 15 valodas – vācu, spāņu, ķīniešu, korejiešu, japāņu, franču un citas. Mācīšanās notiek ar spēles elementiem, līdz ar to pavadīt laiku “Duolingo” nešķiet kā mācīšanās, bet gan kā spēles spēlēšana, kur ar savu zināšanu papildināšanu iespējams iekļūt nākamajā līmenī. Šī aplikācija pieejama gan “iOS” gan “Android” operētājsistēmu lietotājiem.


# Uzdevumi.lv – patstāvīga mācīšanās padarīta saprotama

Vietnē uzdevumi.lv iespējams iepazīties ar dažādu mācību priekšmetu teoriju, pildīt uzdevumus, un, lai pārbaudītu savas zināšanas, aizpildītu arī testus. Katrs uzdevums veidots tā, lai skolēnam būtu iespēja apskatīt pareizo atrisinājuma gaitu, tādā veidā izskaidrojot konkrēto piemēru. Vietnē pieejami mācību materiāli 13 mācību priekšmetiem kā arī eksāmeni un diagnosticējošie darbi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas