Pirmās Čeku loterijas balvas izlozēs 11.augustā 13

Jau šī gada 11.augustā notiks pirmā Čeku loterijas izloze. Tās laikā tiks noskaidrots gan tas, kuri Čeku loterijas dalībnieki būs laimējuši naudas balvas, gan arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas. Jūlija izlozei dažādas balvas pieteikuši 14 uzņēmumi, augusta izlozei, kas notiks šī gada 11.septembrī - 15 uzņēmumi. Šobrīd aicinām uzņēmumus pieteikt savas balvas septembra izlozei, kas notiks šī gada 11.oktobrī.

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme: “Liels paldies visiem Padziļinātās sadarbības programmas dalībniekiem, kuri jau pašā Čeku loterijas īstenošanas sākumā ir izrādījuši lielu interesi un atsaucību, nodrošinot loterijas dalībniekiem dažādas papildu balvas. Aicinām arī citus uzņēmumus izm

antot šo lielisko iespēju un kļūt par daļu no projekta, kura mērķis ir sekmēt godīgu konkurenci un mazināt ēnu ekonomiku!” 
Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki līdz pat 22.augustam vēl var pieteikt savas balvas septembra izlozei, kas notiks šī gada 11.oktobrī. Informācija par to, kā pieteikt savas balvas, pieejama VID tīmekļvietnes sadaļā  “Padziļinātās sadarbības programma”. Uzņēmumu un papildu balvu sarakstu var aplūkot Čeku loterijas tīmekļvietnē “Balvas”.

Atgādinām, ka Čeku loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma1. Lai piedalītos Čeku loterijā un pretendētu uz dažāda apmēra naudas laimestiem, kā arī uz Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku – dažādu Latvijas uzņēmumu sarūpētajām papildu balvām, tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv ir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz 5 eiro.

Loterijas uzvarētāji tiks paziņoti TV3 raidījuma "Superbingo" laikā, kā arī loterijas rezultāti tiks publicēti tīmekļvietnē www.cekuloterija.lv un www.latloto.lv. Tāpat mēneša balvu ieguvējiem un gada izlozei izvirzītajiem loterijas dalībniekiem tiks izsūtītas īsziņas uz reģistrācijas brīdī norādīto mobilā tālruņa numuru.

Šobrīd jūlija izlozei ir reģistrēti jau 1617003 attaisnojuma čeki un tos iespējams reģistrēt vēl līdz šī gada 5.augusta pusnaktij.

Čeku loterijas mērķis ir veicināt godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi, mudinot pircējus pieprasīt čekus un kvītis par iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem, tādējādi veicinot kultūras maiņu sabiedrībā. Čeku loterija Latvijā notiek pirmo reizi, taču citur pasaulē ir visnotaļ izplatīta prakse, kas devusi pozitīvus rezultātus gan attiecībā uz sabiedrības rīcības maiņu, gan ieņēmumiem valsts budžetā. To organizē VID, informatīvi atbalsta VAS "Latvijas Loto".


1Čeku loterijā nevar piedalīties VID ierēdņi un darbinieki un Čeku loterijas tīmekļvietnes izstrādātāja SIA “Mobilly” pārstāvji

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Suns

Stulbums. Uzņēmējus drāž, bet viņi vēl ziedo balvas loterijai!

pirms gada, 2019.08.02 16:23

Es

Bütu labi,ja Gulbenė neatteiktu izsniegt kvïtis par pakalpojumiem

pirms gada, 2019.08.03 10:37

!!!

Ar to kvīti pakaļu nenoslaucīsi!

pirms gada, 2019.08.03 11:08

Santa

... un labi vien ir ka nedod..... kamēr šī zagšana valstī nebeigsies, neredzu kāpēc maksāt nodokļus.... ja varētu, arī nemaksātu... iekrātu ārstiem u.tt. pie kuriem tāpat pa valsts naudu nav iespējams tikt....

pirms gada, 2019.08.04 12:14

Lotereja

Mani pārsteidz,ka ,ja es gribu saņemt čeku,lai piedalītos loterejā man vienkārši nedod un viss.Tai bezkaunībai vairs nav robežu.

pirms gada, 2019.08.04 19:41

!!!

Tākā tu nezini kā jāraksta vārds loterija, tad tev čeki nepienākas!

pirms gada, 2019.08.07 12:44

Janka

Kaut Tevi Vids pēc pilnas programmas ***u, tad varbūt prāts uzrastos.

pirms gada, 2019.08.10 07:58

Janka

......... izbaudītu .......!

pirms gada, 2019.08.10 08:01

Latvijas ziņas