Re:Baltica: 3,7 mlj. eiro savējiem - cik Rīgai maksā Ušakova mantojums

Re:Baltica draugi,

mūsu vasaras brīvdienas ir beigušās un atgriežamies ar jaunu sparu - un grozu jaunumu.


Pirmais - pirmdien Rīgas domes pajukušās koalīcijas dalībnieki mēģinās ievēlēt jaunu mēru. Teorētiski tam vajadzētu beigties vai nu ar jaunu Rīgas galvu, vai ārkārtas vēlēšanām, bet par pašvaldībām atbildīgā ministrija pieļauj juridisku gumijas stiepšanu, tāpēc tas nav garantēts. Lai gan galvenie atbildīgie pārcēlušies uz Briseli un pilsētnieku dusmas kliedē Rīgas svētki nedēļas nogalē, mēs esam sagatavojušas atgādinājumus par to, kas un kā pilsētu nolaida līdz kliņķim.


Lasi un skaties: 

1) Kas no esošās koalīcijas visvairāk iedzīvojās no dažādām “konsultācijām” pašvaldības uzņēmumos;

2) Kurus uzņēmumus izkāsa visvairāk ;

3) Ko Nils Ušakovs solīja - un kas no tā iznāca.


Visi materiāli ir pieejami arī krieviski - lūdzu, dalieties ar tiem gan sociālajos tīklos, gan ar saviem krievu draugiem un paziņām, lai arī viņus beidzot sasniedz Ušakova patiesais mantojums.


Kādam var šķist: kas nu tur tāds, divu minūšu video uztaisīt! Bet tā nav - datus mūsu kolēģe Liene Barisa - Sermule vāca četrus mēnešus, nosūtot neskaitāmus rakstiskus pieprasījumus, pārsūdzot atteikumus un pacietīgi apkopojot tos milzīgā ekselī, jo runa ir par četriem gadiem. Turklāt to ieguve ir iespējama tikai tāpēc, ka Re:Baltica uzvarēja RD tiesā. Tā kā turpiniet lasīt un mūs atbalstīt, un mēs turpināsim darīt!


Ja atpūtāties un palaidāt garām, mūsu “meitiņa” Re:Check jau divus mēnešus čakli strādā, pārbaudot dažādu publisku personu apgalvojumus. Pēdējais hits ir 5G, bet visu padarīto vienkopus varat redzēt te.


Un pēdējais - drīzumā ēterā atgriezīsies mūsu gadījuma rakstura raidījuma “Starp citu” otrā sezona ar jaunām asinīm - un jauniem vadītājiem. Mēs jūs pārsteigsim:) 

https://archive.mg1.mlgnserv.com/upload/user/143954/images/algas.jpeg" style="width:560px;" class="m_-7906506793267093911mobile100 CToWUd" width="560" height="316" border="0" alt="algas.jpeg" />

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas