Re:Baltica: pētījums par skolām - smagākais astoņu gadu pastāvēšanas vēsturē

Droši vien jau esat dzirdējuši par jaunāko un smagāko pētījumu Re:Baltica astoņu gadu pastāvēšanas vēsturē: kāpēc deviņas no sliktākajām desmit Rīgas skolām ir krievu. Visu rakstu sēriju vienkopus varat izlasīt latviski un krieviski .

Pētījums izraisījis pamatīgu viļņošanos. Rīnūžu vidusskolas direktoram  Denisam Kļukinam par šo interviju  pēc “vislatvijiešu” iesnieguma jāiet skaidroties uz Drošības policiju, mūs aicina par skolu problēmu runāt Saeimas komisijā, lai izglītotu jaunos deputātus, bet tas nav viss.


Šis nebija mūsu pirmais pētījums par izglītību - mēs skolu kvalitātes pētījumus, liekot uzsvaru uz sociālo nevienlīdzību, sākām jau 2015.gadā. Tagad visus Re:Baltica izglītības pētījumu sērijā radītos materiālus esam apkopojušas vienā vietnē , lai jums ērtāk lasīt. Tas pats izdarīts arī krieviski. Angliski ir tulkota tikai daļa no tiem, parādot problēmu kopsavilkumā, ko pārējo valodu nepratēji var apskatīt šeit.


Lasiet, dalieties savos sociālajos tīklos un iesakiet mums tēmas pētījumiem nākamajam gadam. Mēs jau pilnā sparā strādājam pie mediķu trūkuma un tā radīto seku izgaismošanas, kā arī varbību ģimenē kā normālu parādību mūsdienu Latvijā un kā to mainīt. Tālākā (un nekonkrētākā) plānā ir Rail Baltica grūtā dzimšana un pašvaldību reformas izredzes.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas