Sācies balsojums par Gada populārāko sportistu

19. decembrī Latvijas Televīzijas tiešraidē norisināsies ikgadējā Latvijas Gada balvas sportā pasniegšanas ceremonija, un apbalvojums tiks pasniegts arī kategorijā Gada populārākais sportists. Līdz pat 18. decembra plkst. 23.59 sabiedrisko mediju portālā LSM.lv jebkuram sporta draugam ir iespēja nobalsot par savu favorītu. Šajā kategorijā izvirzīti 12 sportisti un sportistes, kuri nominēti gada labākā sportista un sportistes, kā arī labākā tehnisko sporta veidu pārstāvja kategorijās. 19. decembra rītā tiks atklāts fināla balsojums, bet jau vakarā – balvu pasniegšanas ceremonijas laikā – tiks paziņots uzvarētājs. Atbalstīt savu favorītu gada populārākā sportista kategorijā iespējams šeit: https://ej.uz/LGBS_2019.

Balsot šobrīd iespējams par:

 1. bokseri Mairi Briedi (nominēts kategorijā “Latvijas gada labākais sportists”);

 2. skeletonistu Martinu Dukuru (nominēts kategorijā “Latvijas gada labākais sportists”);

 3. handbolistu Daini Krištopānu (nominēts kategorijā “Latvijas gada labākais sportists”);

 4. bobslejistu Oskaru Ķibermani (nominēts kategorijās “Latvijas gada labākais sportists”);

 5. motosportistu Kasparu Stupeli (nominēts kategorijā “Latvijas gada labākais sportists” un “Labākais Latvijas sportists tehniskajos sporta veidos”);

 6. pludmales volejbolisti Tīnu Graudiņu (nominēta kategorijā “Latvijas gada labākā sportiste”);

 7. pludmales volejbolisti Anastasiju Kravčenoku (nominēta kategorijā “Latvijas gada labākā sportiste”);

 8. tenisisti Anastasiju Sevastovu (nominēta kategorijā “Latvijas gada labākā sportiste”);

 9. tenisisti Jeļenu Ostapenko (nominēta kategorijā “Latvijas gada labākā sportiste”);

 10. svarcēlāju Rebeku Kohu (nominēta kategorijā “Latvijas gada labākā sportiste”);

 11. motosportistu Paulu Jonasu (nominēts kategorijā “Labākais Latvijas sportists tehniskajos sporta veidos”);

 12. autosportistu Jāni Baumani (nominēts kategorijā “Labākais Latvijas sportists tehniskajos sporta veidos”).

Svinīgajā balvas pasniegšanas ceremonijā tiks pasniegtas balvas Latvijas labākajam sportistam, sportistei un labākajam tehnisko sporta veidu pārstāvim, labākajam trenerim, labākajai komandai, labākajai komandai individuālajos sporta veidos, gada uzlecošajai zvaigznei, tiks pasniegta balva “Par cīņas gribu” – sportistam, kuru var uzskatīt par paraugu, tiks apbalvots arī gada sporta notikums Latvijā. Tāpat svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 19. decembrī Latvijas Televīzijā tiks pasniegta balva arī Gada sporta skolotājam, kuru noteiks Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, kā arī tiks pasniegta Latvijas Paralimpiskās komitejas speciālbalva un Artūra Vaidera piemiņas balva labākajam sporta žurnālistam 2019. gadā.

Tāpat apbalvošanas ceremonijā īpaši tiks godināts balvas par mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņēmējs – Imants Ziediņš, kurš mūža garumā ir rūpējies par hokeja spēles nezūdošo vērtību Talsos.

19. decembrī raidījumā “Rīta Panorāma” tiks atklāti tie trīs sportisti, kas saņēmuši lielāko sabiedrības atbalstu katrā no kategorijām. Tad arī tiks atklāts telefonbalsojums – līdz pat pašam vakaram, arī ceremonijas laikā, būs iespējams balsot par trim finālistiem. Balva Gada populārākajam sportistam tiks pasniegta ceremonijas noslēgumā.


LSM.lv būs atrodami materiāli par visiem gada populārākā sportista titulam nominētajiem sportistiem, kas, iespējams, balsotājiem palīdzēs izvērtēt savu izvēli.

19. decembrī no plkst. 21.15 LTV1 tiešraidē no Latvijas Televīzijas koncertstudijas sāksies balvu pasniegšanas ceremonija. Šogad to vadīs LTV žurnālisti Uģis Joksts un Karīna Rubene.

Svinīgo ceremoniju “Latvijas Gada balva sportā 2019” organizē Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Televīzija un Igo Japiņa sporta aģentūra, ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Sporta federāciju padomes finansiālu atbalstu. “Latvijas Gada balva sportā 2019” partneris ir VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, to atbalsta LOK ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts meži” un LOK sponsori AS “Grindeks” un sporta apģērbu zīmols 4F.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas