Smiltenes Vakanču gadatirgū 25 darba devēji piedāvā ap 300 brīvo darba vietu 7

Smiltenes pilsētas Kultūras centrā šodien notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču gadatirgus, kurā darba meklētājiem būs iespēja pieteikties vakancēm un klātienē tikties ar darba devējiem, aģentūru LETA informēja NVA.

NVA ik gadu visos valsts reģionos organizē Vakanču gadatirgus. Šopavasar NVA rīkotie Vakanču gadatirgi ir notikuši Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē un Rīgā, savukārt sadarbībā ar Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā tika rīkots "Livonijas darba gadatirgus 2019".

Piemēram, septembrī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) projekta laikā norisinājās NVA tiešsaistes darba diena "Darbs un karjera Latvijā 2019".

Smiltenes Vakanču gadatirgū 25 darba devēji piedāvās ap 300 brīvo darba vietu dažādās nozarēs un uzņēmumos. Darbiniekus meklēs tādi uzņēmumi kā "ANJ Finanses", "Artex Latvia", "Best Wood Europe", "Depo Diy", "Fabrika Rauna", "Firma Madara 89", "General managing group", "G4S Latvia", "Latvijas Balzams", "Metāldekors", "Maxima Latvija", "Padtex Insulation", "Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca", "Rimi Latvia", "Schaefer Latvia", "Smiltenes piens", "Staļi", "Tiamo Grupa", "Troll Smiltene", "Valmieras stikla šķiedra", "VTU Valmiera", "Vudlande", "8 CBR".

Darbu piedāvās arī Nacionālie bruņotie spēki un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Ance

Sakiet lūdzu,ko lai dara,ja laukos apkārtnē darba nav un nav noslēpums,kā lauki paliek arvien tukšāki. Vienā dienā aizbraucu uz pilsētu,izstaigāju visus veikalus,piedāvājos strādāt. Bet nelaime viena,kā varu strādāt tikai tā,kā nāk autobuss. Un tad tikai viens vien ir. Diemžēl man visur atteica,jo darba laiks ir no 8.00-22.00 Vai būtu tik grūti sastādīt grafiku,kurš dzīvo uz vietas,kurš brauc? Bet tajā pašā laikā skandina,kā nav,kas strādā. Kāda izeja? Atkal es pati vainīga ,ja dzīvoju laukos? Vai tiešām mūs visus grib sadzīt pilsētā? Kas notiks ārpusē?

pirms gada, 2019.10.31 13:51

Nu jau gan

Ance! Kā zināji pieteikties rindā, tā zini arī piezvanīt uz to pašu telofona numuru un noskaidrot par rindas izmaiņām attiecībā uz Tevi. 7. novembrī mediķi rindas pacientus nepieņem!

pirms gada, 2019.11.01 09:58

Aija

Diemžēl vēl šorīt Rīgā,onkoloģijas centrā nevar pateikt,vai strādās vai ne. Un rindā tika pierakstīta trīs mēnešus atpakaļ,izrakstoties no stacionāra un ārstu komandēta. Vai tagad saprati? Un pirms braukt,ir jātaisa analīzes. Tas nenotiek uz sitiena. Varbūt lielā pilsētā, bet ne dziļos laukos.

pirms gada, 2019.11.01 10:49

Nu jau gan - Aijai

Hmm... Tad jau sanāk, ka labā roka (TV) nezina, ko dara kreisā (onkocentrs). Tavā vietā es nepaļautos uz pieņemšanu 7.11. . Viņiem vienmēr ir kāds lodziņš tālajiem pacientiem no laukiem. Mēģini sarunāt, ka Tavu kārtu pārbīda iespējami tuvu uz priekšu.

pirms gada, 2019.11.02 18:03

Nu jau gan - Aijai

Un vēl es sazinātos ar stacionāra nodaļas vadītāju un /vai onko poliklīnikas vadību. Viņiem gan būtu jau jāzina, kas notiks 7.11. un arī par izmaiņām rindā.

pirms gada, 2019.11.02 18:11

Aija

Reģistratūrā teica,kā visi ārsti nevēlas ņemt bezalgas atvaļinājumu, bet konkrēti kuri,viņiem neesot vēl zināms. Es domāju,kā tu pareizi pateici-labā rokā nezin,ko kreisā dara. Bet šī slimība arī ir nopietna,lai kaut ko bezmērķīgi gaidītu.

pirms gada, 2019.11.02 19:23

Latvijas ziņas