Vaidere ievēlēta par Eiropas Parlamentārās asociācijas viceprezidenti 1

Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere (JV) ceturtdien Strasbūrā Eiropas Parlamentārās asociācijas ģenerālajā asamblejā ievēlēta par asociācijas viceprezidenti, aģentūrai LETA pavēstīja Eiropas Tautas partijas (ETP) grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.

Eiropas Parlamentārā asociācija ir forums, kas veicina sadarbību starp deputātiem no dažādām valstīm un atšķirīgām politiskajām frakcijām. Tāpat regulāri tiek organizētas tikšanās un diskusijas ar ekspertiem, NVO un citu Eiropas Savienības (ES) institūciju pārstāvjiem, kā arī dalībvalstu kultūras pasākumi.

Komentējot savu jauno amatu, Vaidere norādīja, ka plāno to izmantot, lai plašākā mērogā pievērstu uzmanību Latvijas interesēm ES, piemēram, attiecībā uz daudzgadu budžetu, Latvijas vēstures skaidrošanu, kā arī citiem nozīmīgiem jautājumiem

Vaidere arī skaidroja, ka viņas iepriekšējā pieredze rādot, ka dalība šajā asociācijā palīdzot pirms nopietniem balsojumiem, lai pārliecinātu deputātus no citām frakcijām.

Eiropas Parlamentārā asociācija ir dibināta 1983.gadā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Acs

Prieks par I. Vaideri - mūsējo - un par to, ka latvieši ES ir ievēroti un cieņā! Lai veicas šai erudītajai politiķei jaunajā amatā!

pirms gada, 2019.10.26 17:41

Latvijas ziņas