VID atklāj vairāk kā 7 miljonus kontrabandas cigaretes no Apvienoto Arābu Emirātiem, novēršot zaudējumus aptuveni pusmiljona eiro apmērā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas sadarbībā ar Muitas pārvaldes amatpersonām veicot muitas kontroli no Apvienoto Arābu Emirātiem sūtītā jūras konteinerā atklāja 7 350 000 gab. cigaretes bez akcīzes markām.

Šī gada novembrī, Rīgas Brīvostas muitas kontroles punktā tika veikta jūras konteinera muitas kontrole, kurā tika atklātas 7 350 000 gab. cigarešu “MARCHAL” bez akcīzes markām, tādējādi novēršot iespējamos zaudējumus aptuveni pusmiljona eiro apmērā. Konteinera nosūtītājs bija uzņēmums Apvienoto Arābu Emirātos, bet saņēmējs – uzņēmums Krievijas Federācijā, pavaddokumentos krava tika norādīta kā keramikas izstrādājumi.


Par konstatēto noziedzīgo nodarījumu VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190.panta 3.daļā1 paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm par kontrabandu lielā apmērā.


VID kopumā šogad izņēmis aptuveni 60 000 000 gab. cigarešu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas