VSAA labo uz VID nosūtīto kļūdaino informāciju 1

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) kļūdainas datu apstrādes rezultātā Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir nosūtījusi nepareizus datus par 6 098 pensiju saņēmējiem, uzrādot lielākus ienākumus. Šīm personām VID gada ienākumu deklarācijās kļūdaini uzrādās iedzīvotāju ienākuma nodokļa parāds.

Kļūda radusies tiem pensiju saņēmējiem, kuriem 2018.gadā tika pārrēķināts pensijas vai pensijas piemaksas apmērs, piemēram, veikti pensiju pārrēķini, kapitāla pārskatīšana vai paaugstināta piemaksa par stāžu, kā rezultātā ir pārrēķināts arī iedzīvotāju ienākuma nodoklis.


VSAA risina problēmu, lai iespējami ātri veiktu labojumus un nosūtītu VID precīzu informāciju. Ja pensionāram rodas neskaidrības saistībā ar VSAA izmaksātajiem ienākumiem par 2018.gadu, var vērsties jebkurā VSAA klientu apkalpošanas centrā vai zvanīt uz VSAA informatīvo tālruni 64507020.


VSAA atvainojas klientiem par radušos situāciju!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

starij

kā var kļūdīties strādājot tādā iestādē tie vid un vsaa darbinieki pat fermā ar lopiem nedrīkst strādāt kur nu vēl ar cilvēkiiem aptaurētas bābaS tur strādā

pirms gada, 2019.03.20 09:05

Latvijas ziņas