Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

3000 latu finansējums - pavisam reāli!

Izglītība, zinātne, kultūra, māksla, sports un vide ir tās jomas, kuras ik mēnesi tiek atbalstītas interneta labdarības projekta www.LabieDarbi.lv ietvaros. Ar projekta palīdzību ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja pieteikt savu ideju un gūt finansējumu līdz 3 000 Ls tā realizēšanai. Vēl tikai 3 dienas aicinām iesniegt savas idejas pieteikumus, lai cīnītos par iespēju to realizēt.

Līdz katra mēneša 25.datumam, ikvenam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja pieteikt savu ideju interneta labdarības projekta www.LabieDarbi.lv balsojumu konkursam. Konkursa mērķis ir atbalstīt un veicināt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas un pierādīt, ka tepat Latvijā iespējams paveikt lielas un labas lietas. Galvenais nosacījums- ticība savai idejai, saviem spēkiem un mērķtiecība projektu realizēt. Jauna inventāra iegāde sporta komandai, tautas tērpi deju ansamblim, mācību maksa ārvalstīs, dabas parka iekārtošana, nometnes organizēšana- to visu ir iespējams realizēt, piesakot savu projektu mājas lapā www.LabieDarbi.lv, sadaļā „Iesniedz projektu". Kā stāsta paši projekta dalībnieki- ja ideja pašam ir skaidra, projekta pieteikuma aizpildīšana aizņems vien pāris minūtes.

Ik mēnesi 15 projekti piedalās publiskā balsojumu konkursā. Savu atbalstu projektiem var sniegt ikviens interesents, balsojot projekta mājas lapā www.labiedarbi.lv, kā arī sociālajā portālā www.draugiem.lv/special/labiedarbi. Balsojums ir bez maksas un tieši balsojuma aktivitāte nosaka, kuri, vidēji 5 projekti, gūs finansējumu.

Kopā mēs noteikti varam paveikt vairāk labu lietu! Tādēļ aicinām ikvienu interesentu ne tikai iesniegt savu projektu, bet arī ik mēnesi nobalsot par sev saistošu projektu.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti