Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina neatlikt dekoderu iegādi uz pēdējo brīdi 2

Ņemot vērā faktu, ka Latvija uzsākusi pāreju no analogās uz ciparu TV, Lattelecom, kas nodrošina šo procesu, aicina iedzīvotājus neatlikt dekoderu iegādi uz pēdējo mirkli, lai brīdī, kad analogais signāls tiks atslēgts, nepaliktu ar melnu ekrānu.

Lai mudinātu iedzīvotājus ātrāk pāriet uz ciparu apraidi, Lattelecom ir sagatavojis īpašu piedāvājumu, aicinot šajos Ziemassvētkos kā labāko dāvanu saviem tuviniekiem, kuri skatās analogo TV, izvēlēties dekoderu Virszemes TV uztveršanai.  

Decembrī visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos dekoderi būs nopērkami īpašā svētku noformējumā, turklāt ikviens kā dāvanu saņems arī viedkarti un iespēju veselu mēnesi par velti skatīties arī maksas kanālus.

 

„Šis ir laiks, kad cilvēki vairāk nekā jebkad agrāk novērtē praktiskas un saimniecībā noderīgas dāvanas, tādēļ dekoders un iespēja turpināt skatīties televīziju, turklāt jau labākā kvalitātē, būs vērtīga dāvana Ziemassvētkos. Mēs īpaši aicinām pieaugušos bērnus padomāt par saviem vecākiem, vecvecākiem un citiem tuviniekiem, kuri šobrīd skatās analogo TV, un tradicionālo čību vietā šoreiz izvēlēties daudz pragmatiskāku un jau tuvākajā nākotnē absolūti nepieciešamu lietu - dekoderu ciparu signāla uztveršanai un TV skatīšanai," aicina Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

 

Jau iepriekš ziņots, ka saskaņā ar Eiropas Savienības rekomendāciju un Ministru Kabineta lēmumu, Latvija ir uzsākusi pāreju no analogās uz ciparu TV apraidi. Tas nozīmē, ka tās mājsaimniecības, kas šobrīd skatās analogo TV apraidi, būs jāaprīko ar ciparu televīzijas uztvērējiem.

 

„Šobrīd visas iesaistītās puses- Satiksmes ministrija, Nacionālā radio un televīzijas padome, televīzijas kanāli un Lattelecom, kas nodrošina pāreju no analogās uz ciparu apraidi - diskutē par pārejas termiņu, taču ir skaidrs, ka tas notiks ātrāk nekā iepriekš plānots, tādēļ mūsu aicinājums iedzīvotājiem būtu - neatlikt dekodera iegādi uz pēdējo brīdi," mudina K.Gabriloviča.


 

Šobrīd Virszemes TV dekoderus un antenas iespējams iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, pasūtīt internetā vai pa klientu apkalpošanas tālruni 177, kā arī Elkor un RD Electronics sadzīves elektronikas veikalos.

 

Latvija ir viena no pēdējām valstīm Eiropā, kas ievieš ciparu TV apraidi un turpmāk arī mūsu iedzīvotājiem, tāpat, kā to jau ir izdarījuši dāņi, vācieši, zviedri, itāļi un pārējo ES valstu iedzīvotāji, būs jāpārslēdzas no analogās uz ciparu apraidi.

 

Patlaban Virszemes TV ir uztverama 70 kilometru rādiusā ap Rīgu, iekļaujot arī Jelgavu, Tukumu, Bausku, Saulkrastus un Dobeli, taču jau nākamā gada sākumā tā būs pieejama visā valstī.

Kas nepieciešams, lai uztvertu Virszemes TV

 

Lai uztvertu Virszemes TV signālu, ir nepieciešama decimetru antena un MPEG4 ciparu TV uztvērējs. Modernākiem televizoriem šis uztvērējs jau ir iebūvēts. Virszemes TV uztvērējs maksā 39 Ls, bet antenas- līdz 20 Ls. Virszemes TV uztveršanai nepieciešamās iekārtas var iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, veikalu tīklos RD Electronics un Elkor, kā arī pasūtīt internetā www.lattelecom.lv (sadaļā Virszemes TV).

 

Tiem iedzīvotājiem, kuri nevēlas par uztvērēju maksāt uzreiz visu summu, Lattelecom piedāvā uztvērēju īrēt par 1,98Ls mēnesī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ince

Nu nekā gan īpasa nav ko redzēt Latvijas TV.Vieni seriāli , koru kari,bezjēdzīgās reklāmas, bet ja tas neinteresē, tad - tukšums. Vienīgi ziņas var paskatīties un arī ne visas.

pirms 9 gadiem, 2009.11.30 16:17

cx

Ko tik neizdomā lai cilvēkiem izrautu pedējo kumosu no mutes.

pirms 9 gadiem, 2009.11.30 14:18

Lietotāju raksti