Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz spiningošanas sacensībām „Rudens līdaka Alūksnes ezerā”

31. oktobrī Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA" organizē spiningošanas sacensības „Rudens līdaka Alūksnes ezerā 2009".

Aģentūras direktors Māris Lietuvietis uzsver, ka sacensību mērķis ir noslēgt šī gada spiningošanas sezonu, nosakot labākos spiningotājus, kā arī popularizēt spiningošanu Alūksnes ezerā kā veselīgu un aktīvu sporta veidu.  

Sacensības sāksies atpūtas kompleksā „Jaunsētas" pulksten 9 un ilgs līdz pulksten 16. Dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 6 līdz 8.30 sacensību norises vietā.

 

Sacensības notiks individuālā konkurencē bez dalībnieku skaita ierobežojuma un dalīšanas vecuma vai dzimuma grupās. Dalībniekiem vecumā no 16 līdz 65 gadiem, izņemot invalīdus, jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte un makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā. Makšķerēšanas licences Alūksnes ezerā var iegādāties Alūksnē P/A "ALJA", DUS "Virši", SIA "Pie Zvejnieka", Balvos SIA "Liarps", kā arī reģistrācijas vietā. Sacensību dalības maksa ir pieci lati.

 

Pasākuma rīkotāji piedāvā arī iespēju uzdāvināt kādam spiningošanas cienītājam dalību šajās sacensībās, iegādājoties piecus latus vērto dalības karti kā dāvanu karti. Dāvanu karti būs iespējams iegādāties pašvaldības aģentūrā „ALJA" Pilssalas ielā 10, Alūksnē.

 

Sacensību ieskaitē vērtēs tās līdakas, kas būs garākas par 55 centimetriem. Noķertais loms pēc sacensībām paliks dalībnieku īpašumā. Sacensību noslēgumā tiks apbalvoti lielākās līdakas ieguvēji. Ja lielāko līdaku svars būs vienāds, uzvarēs tas dalībnieks, kuram otrā līdaka ir lielāka. Balvas saņems trīs lielāko līdaku ieguvēji. Sacensību organizatori noslēgumā sola arī papildus pārsteiguma balvas.

Sacensības atbalsta: „SALMO", „RAPALA", „ĒSMA", „PIE ZVEJNIEKA", „JAUNSĒTAS", „ALŪKSNES ZIŅAS", „LĀZBERĢA MUIŽNIEKS", „AIM AUTO".

 

Sacensību dalībniekiem ir iespējams pasūtīt laivas. To skaits gan ir ierobežots, tādēļ rezervēt laivas un iegūt sīkāku informāciju par sacensībām iespējams, zvanot organizatoriem pa tālruņiem 26141741, 26477147. Ar nolikumu var iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv/dome sadaļā „Sporta ziņas".

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti