Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcija "Lieldienu donors 2009"

Gribi deviņvīru spēku? - Piedalies akcijā „Lieldienu donors 2009"!

Latvijas Studentu vortāls „StudentNet"( www.studentnet.lv) sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (www.vadc.gov.lv) un Latvijas Universitāti (www.lu.lv) aicina piedalīties akcijā „Lieldienu donors 2009", kas 2009.gada 9.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 13.00 notiks Latvijas Universitātes centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19). Akcija tradicionāli - jau ceturto reizi - notiks Zaļajā ceturtdienā.

Šoreiz mūsu uzmanību saistīja skaitlis deviņi - dzīvojam 2009.gadā, akcija notiks 9.aprīlī, Latvijas Universitātei rit 90.jubilejas gads. Kur lai smeļas deviņvīru spēku? - Vispirms, piedaloties akcijā „Lieldienu donors 2009".

 

Taču lai noder arī portālā „Ir laiks" www.irlaiks.lv rakstītais: „Deviņvīruspēks ārstniecībā ir ļoti populārs un bieži pielietots augs, ziedi atrodami praktiski jebkuras veselības tējas maisījumā. Lieto arī šī auga sakni. Tējai ņem 1 tējkaroti žāvētu ziedlapiņu uz vienu glāzi ūdens. Šī tēja palīdz pret stipru klepu, saaukstēšanos, elpas trūkumu, [..]. Ziedu izvilkums ūdenī tīra ādu un dziedē izsitumus. Deviņvīruspēka pulveris palīdz pie iesnām un dziedē brūces [..]." Rīgā deviņvīruspēks ziedēs Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā: www.botanika.lv/2.1.php?tips=6&pid=281.


Latvijas Universitātes rektors profesors Mārcis Auziņš par akciju saka: „Nav lielāka iedvesmas avota un gandarījuma kā labs darbs citu cilvēku labā. Tu esi jauns un stiprs. Un tev tiek dota iespēja palīdzēt. Ja cita sirds pagurusi ritma meklējumos, tavējā var to uzmundrināt. Esmu pārliecināts, ka šī akcija izdosies un uzrunās daudzus cilvēkus."


Pirmos 90 donorus sagaida organizatoru sarūpētās pateicības balvas www.studentnet.lv/vip/article.php?id=242355. Katram devītajam donoram izrādes „Drakula. Svešās asinis" mūzikas disks no radio „Naba" www.radionaba.lv. Īpašs sveiciens donorus sagaida no Latvijas Universitātes botāniskā dārza www.botanika.lv.


Kas jāzina asins donoram? Ar šo informāciju aicinām iepazīties Valsts asinsdonoru centra mājas lapā internetā: www.vadc.gov.lv/tas_jazina.htm. Bezmaksas telefons donoriem 80000003.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti