Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arodbiedrība nekad neaicināja darbiniekus streikot

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) 21.februārī ar precizējumu 26.februārī izplatīja aicinājumu 2009.gada 16.martā no plkst.12.00 līdz 12.10 uz 10. minūšu visas Latvijas iedzīvotāju Vienotības akciju. Aicināti visi Iekšlietu sistēmā strādājošie darbinieki kopā ar visiem Latvijas iedzīvotājiem, ievērojot Latvijas Republikas likumus, ieturēt 10.minūšu pauzi darba vietā, kā arī likuma ietvaros samazināt jebkādu autotransporta kustību vai citu ar iekšējiem kārtības noteikumiem atļautu darbību, izņemot jomas, kuras garantē cilvēku drošību un veselību.

NPA aicinājums Valsts policijas (VP) vadībā radīja satraukumu, kas izpaudās paziņojuma ievietošanā VP Intraneta lapā, kurā darbinieki tiek iebiedēti un tiem pat draudēts ar krimināllikuma pantu. Tas policijas darbiniekos radīja satraukumu un neizpratni, kā arī vilšanos demokrātijas principos, par kuriem Latvija iestājas.

 

NPA ar nožēlu konstatē, ka Valsts policijas priekšnieks, aicinot uz likumu ievērošanu, vienlaikus pieļauj likumu patvaļīgu interpretāciju, neseko, kā tiek pildīts noslēgtais koplīgums.

 

Rezultātā Valsts policijas darbinieki, Valsts policijas koledžas darbinieki un studējošie, Policijas akadēmijas studējošie līdz pat šai dienai nav iepazīstināti ar koplīguma tekstu.

 

NPA nekad neaicināja darbiniekus streikot vai nepildīt pienākumus, nerunājot par likumu neievērošanu.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti