Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beidzot sajutu pavasari

Pagājušajā nedēļā es tā pa īstam sajutu, ka beidzot ir atnācis pavasaris. Ka tas ir tā, apliecināja arī sestdienas talka, lai gan mūsu iestādē tā notika jau ceturtdien, kad tika nomazgāti logi, notīrīti visi ziemā sakrājušies putekļi.

Bija arī vairākas patīkamas ziņas par to, ka cilvēki tomēr ir sarosījušies un strādā pie nelieliem projektiem, lai tos līdz 17.aprīlim iesniegtu Hipotēku bankas klientu kluba "Mēs paši" projektu konkursā. Viena projekta realizācijai piešķirs 500 latus. Zinu, ka šajā konkursā startēs projekts, kurā paredzēts nomainīt durvis kultūras vēstures objektam - tējas namiņam.

 

Patīkami, ka desmito reizi Latvijā ir izsludināts starptautiskais fotokonkurss jauniešiem "Kultūras mantojums fotogrāfijās 2009". Darbi jāiesniedz līdz 20.aprīlim. Arī Gulbenes rajonā un pilsētā ir daudz jauniešu, kuriem patīk fotografēt.

 

Esam sākuši gatavoties arī Kultūras mantojuma dienām, kas notiks rudenī. Šogad to tematika būs "Latvijas atbrīvošanas cīņām - 90". Kultūras mantojuma dienās varētu piedalīties Brīvības piemineklis, kas atrodas Gulbenē, un Brīvības piemineklis Tirzas pagastā. Arī Gulbenes vecajos kapos ir piemiņas zīme brīvības cīņās kritušajiem karavīriem, plāksne ir arī Gulbenes luterāņu baznīcā.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti