Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biezpiena terapija Saeimas ēkā 1

Trīs Latvijas iedzīvotāji nolēmuši visiem Saeimas pozīcijas deputātiem nosūtīt Latvijā ražota biezpiena paciņas, lai deputātiem uzlabotu prāta spējas un atmiņas darbību. Visi akcijā iesaistītie ir pārliecināti - lai Latviju atkal pagrieztu attīstības virzienā, vajag palīdzēt mūsu Saeimas valstsvīriem, jo, acīmredzot, viņu smagais darbs un nemitīgā pārslodze arī rada visas Latvijas bēdas. Tāpēc biezpiena dāvinātāji vēlas viņiem palīdzēt ar prāta darbību stimulējošiem līdzekļiem.

„Mēdz teikt, ka jāēd biezpiens, lai uzlabojas atmiņa," saka viens no akcijas iniciatoriem, Ansis Dobelis, „tāpēc iedomājāmies, ka derētu palīdzēt mūsu valdošās koalīcijas deputātiem, lai atgrieztos viņu atmiņa par iepriekš dotajiem solījumiem, kā arī lai tiktu stimulēta viņu prāta darbība. Tad arī radās ideja - biezpiens kā viens no tautas līdzekļiem varētu būt laba velte šādam nolūkam," akcijas mērķi komentē Ansis.

 

Džerijs Šterns, kurš tāpat ir šīs akcijas iniciators, ir pārliecināts, ka pozīcijas deputāti noteikti novērtēs šo dāvinājumu.

 

„Galu galā, mēs visi zinām, cik ļoti nopietni un sviedriem vaigā strādā mūsu deputāti, turklāt jāstrādā viņiem ir ļoti grūtos apstākļos - viņi dara visu, lai mums būtu labāk, bet nepateicīgā tauta un opozīcija tikai nozākā viņu titānisko darbu," saka Džerijs, „tāpēc deputātiem pat nav laika padomāt ne par savu atmiņu, ne prāta spēju attīstīšanu, ne veselību kopumā, bet biezpiens ir ļoti vērtīgs un veselībai noderīgs pārtikas produkts."

 

Trešais akcijas dalībnieks Ilmārs Gromuls gan izsaka bažas, ka līdz pašiem deputātiem biezpiens nemaz nenonāks, jo šobrīd Saeima esot ielenkta policijas un militārās policijas dzelzs lokā.

 

„Mēs, protams, neesam pārliecināti, vai akcija izdosies. Jo, kas zina, varbūt mūsu sūtīto biezpienu drošībnieki uzskatīs par kādu kaitīgu, sprāgstošu vai citādi Saeimai nevajadzīgu vielu. Tomēr mēģināts, kā saka vecais latviešu sakāmvārds, vēl nav zaudēts. Un mēs noteikti gribam izdarīt labu darbu, uzlabojot mūsu tautas kalpu veselību, tāpēc noteikti mēģināsim sūtījumu nodot," saka Ilmārs Gromuls.

 

Puiši ir vienisprātis, ka situācija valstī ir jāmaina, tāpēc pievērst uzmanību savam viedoklim nolēmuši tieši šādā formā.

 

„Varbūt deputāti nemaz nevar strādāt labāk, produktīvāk un, galvenais, gudrāk? Tad, iespējams, biezpiens viņiem varētu palīdzēt, taču ja arī tas nepalīdz, tad Saeimas atlaišana būtu vienīgais līdzeklis, lai pie lemšanas tiktu jauni un daudz spējīgāki cilvēki," uzskata akcijas organizatori.

 

„Tāpēc palūkosimies, ko dos „biezpiena terapija". Ja tā nepalīdzēs, turpināsim cīnīties par godīgāku un strādāt spējīgāku parlamentu."

 

Akcija ar biezpiena paciņu nodošanu Saeimas pozīcijas deputātiem notiks 2009. gada 22. janvārī pulksten 8:30 pie Saeimas nama.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kam nav smadzeņu, tam arī biezpiens nepalīdzēs...

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 16:11

Lietotāju raksti