Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Esmu kaislīga sieviete, bet... 12

Man vairs nav 20, bet man vēl nav arī 50, šobrīd esmu brīva, griboša un dabūjama, bet... man nākas secināt, ka starp sava vecuma vīriešiem gadiem ilgi nespēju ieraudzīt nevienu daudz maz nopietnu kandidātu kaut vai jaukam seksam, par nopietnu kopdzīvi nemaz nerunājot. Esmu eksperimentējusi šajā jomā un zinu, ko saku.

Uzaicināju es vienu vīrieti pie sevis mājās. It kā bija tāds tīri neko. Turklāt vecpuisis. Uzreiz man uzdāvināja zelta ķēdīti. Jauks sākums. Protams, pasniedzu es viņam vieglas vakariņas ar šampanieti sveču gaismā. Kaut kā nebūt aizvilināju šo līdz palagiem, taču...nekā. Sapratu, ka vīrietis ir pārāk iestāvējies vai arī es neesmu viņa tips. Šķīrāmies kā draugi.  

Nākamais variants savā ziņā bija labāks. Proti, šoreiz ar vīrišķību viss bija kārtībā, taču viņš gribēja mazgāties vannā gan pirms tam, gan pēc tam. Notērāja varen daudz ūdens. Es liku viņam par to samaksāt. Ar to arī mūsu attiecības beidzās.

 

Trešais gadījums bija tāds. Precējies vīrietis solīja nomaksāt visus manus dzīvokļa parādus ar vienu noteikumu: "Esi mana!" Kļuvu... Ar to arī viss beidzās, tālākos solījumus neizpildot ne par santīmu.

 

Beidzot satiku vīrieti savos gados, kurā gandrīz vai iemīlējos, taču izrādījās, ka viņam ir nešķirta laulība, trīs bērni un kredītsaistības 20 000 latu apmērā. Padzinu viņu ar skandālu, jo šis no manis negribēja labprātīgi iet projām.

 

Nesen abas ar draudzeni pārrunājām, ka īsta mīlestība ar cilvēku laikam gan atgadās tikai jaunībā. Vēlāk ir iespējama vienīgi draudzība, aprēķins vai seksuāla ieinteresētība. Gandrīz vai gribēju viņai piekrist...

 

Un tieši tad, kad jau biju zaudējusi visas cerības mīlēt un tapt mīlētai, es satiku savu vismīļāko cilvēku pasaulē. Mēs iepazināmies internetā. Pēc nedēļas satikāmies un vēl pēc nedēļas jau sākām dzīvot kopā. No tā brīža neesam šķīrušies. Mēs esam viena vecuma, visu mūžu esam dzīvojuši vienā miestā, bet nekad nebijām viens otru satikuši. Tā ir lieliska sajūta - atrast savu otro pusīti. Viņam ir, protams, bijušas citas attiecības, ir bērni. Arī man. Mums abiem ir parādi un šorīd niecīgi ienākumi. Bet nekas mums netraucē, nekas nespēj šķirt.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

inquieto

Holy bullshit! Nu kas tádu murgu var izmurgot? Ja stástelis ir reáls, tad...nu nav jau ari nekáds brínums, ka tá vecene viena sézh...

pirms 9 gadiem, 2009.12.05 20:54

Juris

Kāpēc esat tik nīgri, komentētāji, kāpēc neticat labajam, mīlestībai, laimes iespējai?

pirms 9 gadiem, 2009.12.04 14:14

No tā brīža esam kopā - interesanti, cik ilgs laiks ir pagājis "no tā brīža"... iemīļešanās ilgst apmēram 2 gadus :)

pirms 9 gadiem, 2009.12.04 09:44

Nereālie stāsti, lai izraisītu komentārus!Pavediens, no kā uztaisīt rakstu! Lūdzu, mazliet ticamāk! Ja nē, citāts no nepublicētas sāgas:)

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 22:20

vīrietis

... man stāvēja... patiešām stāvēja

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 22:03

Putukrējums

es gan ticu saderībai, līdz būs apēsts viss saldumiņš

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 20:22

arī kaislīga sieviete

Tas stāstiņa sākums stipri pavelk uz senāko arodu - samaksā un tad dabūsi. Es arī taisītos tālāk, ja man liktu par vannu samaksāt, nav svarīgi naudā vai graudā. Beigas savukārt atgādina naivuma kalngalu, iepelējušas vecmeitas sapni vasaras naktī. Piekrītu ai, ai par mīļajiem vārdiem, visiem mums kāds skatiens, labs vārds vajadzīgs. Tāpat vien, bez pienākumiem un saistībām, jo īpaši tiem kam ap 50 nevajadzētu pārlieku ieciklēties uz mīlestību mūža (ha, atlikušā, protams) garumā. Pārsvarā visiem šajos gados tāda jau ir bijusi. Divreiz vienā upē neiekāpsi...

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 19:31

x

Jo vairāk lasu šos stāstiņus, jo vairāk šķiet, ka tie visi ir viena cilvēka veidoti, jo izteiksme viena un tā pati. Daudz labāk būtu, ja to patiešām būtu stāstījuši reāli cilvēki, nevis kāds izdomājis.

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 14:13

;)

Ak,Rakstnieku savienība!
Bet stāstam nav ne vainas.

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 14:09

Ai ai

Nu tīrais cirks,bet jaunās sievietes ieklausāties šajos visos tikšanās gadījumos,tā ir dzīve.Bet šī sieviete ir aprēķina nu pēc visa spriežot neko neizdos pretī neko nesaņemot ai ai ,ticiet mīlestība toč tā nav.Mīlestībā dod- nesavtīgi,līdz nāvei,asarām...tas vai tā notiek mūžigi to nevaru apgalvot.Turiet to,kas jums ir,nevis mēģiniet aizkavēt ,to,kas jau aizgājis,mīļi vārdi vienmēr un visur tas ir tas,ko abi gaidām.

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 13:31

Beidzot kaut kas pozitīvs! Lai izdodas laime personiskajā dzīvē! Cerams, ka būs arī kāzas.

pirms 9 gadiem, 2009.12.03 13:24

Lietotāju raksti