Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iemīlējos mūsu ģimenes draudzenē 10

Tas nebija tīšām, taču tā vienkārši notika, un tagad es nezinu, ko iesākt, kā dzīvot tālāk. Man ir sieva un bērni, viņai ir vīrs un bērni, bet... mēs neprātīgi mīlam viens otru.

Mūsu ģimenes ilgu laiku draudzējās. Taču, kad viņas vīrs bija spiests uz ilgāku laiku pamest mājas un ģimeni (kā šodien nākas daudziem), mēs satuvinājāmies. Viņa (saukšu par Antu) ļoti pārdzīvoja, vajadzēja kāda vīrieša plecu, uz kura paraudāt.

 

Anta ir sieviete, kas labāk saprotas ar vīriešiem. Vai es vainīgs, ka sirds kratīšanai viņa izvēlējās mani, nevis manu sievu? Laikam man vairāk uzticējās. Vārdu sakot, kļuvu Antai par to cilvēku, kas salabo mājās elektrības slēdzi vai ūdens krānu, pasaka stingru vārdu viņas sīkajiem, kad tie neklausa māti, un noslauka Antai asaras viņas emociju plūdos.

 

Pat nepamanīju, kā no drauga glāstiem biju pārgājis uz intīmām attiecībām. Tagad vairs nav svarīgi, kurš kuru noskūpstīja pirmais. Sacīšu vienīgi, ka ar pirmo reizi mēs jutām tādu saskaņu, kādu nekad agrāk dzīvē neesmu jutis! Mēs saķērāmies kā tādi dadzīši.

 

Kad mājās pārradās Antas vīrs, man atkal viņa bija jāmierina. Un atkal jau manas mīļotās sievietes asaru iemesls bija viņš vai, pareizāk sakot, vairs nevis viņa trūkums, bet klātbūtne. Anta teica, ka vairs nevēloties dalīt laulību gultu ar vīru. Savādi. Tādas pašas domas vienlaikus radušās man. Es vienkārši vairs nespēju mīlēties ar savu sievu. Es nespēju to darīt kā dzīvnieks - bez jūtām. Taču es neesmu gatavs šķirties, aiziet no ģimenes, bērniem. Brīžiem liekas, ka sajukšu prātā. Kas notiks, kad patiesību uzzinās mana sieva un Antas vīrs?

Pievieno komentāru

Komentāri 10

ups

...pienākums arī ir pret saviem bērniņiem...nav jau teikts , ka Anta arī neapniks , tāpat kā sieva un būs atkal jāmeklē jauni mīlas piedzīvojumi un tā bezgalīgi...

pirms 9 gadiem, 2009.12.15 11:31

usne

Bezsmadzeņu vīrietis.Katram ir sava galva uz pleciem,pirms uzsākt "romānu" vajag ieskatīties savu bērnu acīs,tāpat sievas un padomāt,vai ir vērts.Normālai sievietei tādi staiguļi nav vajadzīgi,ka tik vien nepaliec tukšā,daudz gribēdams,un to es Tev akrī novēlu..

pirms 9 gadiem, 2009.12.15 11:23

Kas par jautājumu?

Kas notiks, kad patiesību uzzinās mana sieva un Antas vīrs?
.........................................
Skaidrs, ka norausies pa muti.

pirms 9 gadiem, 2009.12.15 08:22

zzz

bērnu dēļ laulība nav jāsaglabā...vīrs mani krāpa ar precētu sievieti no savas darbavietas ,un teica , ka mīl šo sievieti ,bet ja pieprasīju šķirties , tad mīla beidzās ....pat nezinu kāpēc baidās šķirties , jo laikam ir labi tā kā ir - aprūpēts apčubināts un kā jaunībā kāda izklaidīte......

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 21:52

AK

Iniņ,sāc saprast,par ko ir runa! Piekrītu pilnībā muļķības-ja beigušās attiecības,tad beigušās,nevis jādzīvo bērnu dēļ. Šādās attiecībās bērni dzīvo kā murgā. Šādā gadījumā bērni redz tikai nelaimīgus vecākus. Nav jāmokās,jo dzīvojam 1 reizi. Loģiski,Iniņ,sāc domāt!

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 16:07

Ina uz muļķības

Un kas būs tālāk? Peretrahs? Baigā laime un dzīves saturs?

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 14:24

muļķības

Bērnu dēļ nekas nav jāsaglabā! Agri vai vēlu viss tāpat beigsies. Ir vienkārši jābūt godīgiem savās attiecībās! Ja cauri, tad cauri! Bet būt godīgam nozīmē arī būt drosmīgam!

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 14:19

:(

Vislielākās problēmas cilvēki rada sev paši.
Žēl tos otrus cilvēkus, kurus krāpjat.

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 13:13

x

Pazīstama situācija. Viņa vienkārši nevarēja iztikt bez seksa.

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 13:10

Ina

Trakas lietas. Jācenšas tam tikt pāri. Jāsaglabā ģimene bērnu dēļ.

pirms 9 gadiem, 2009.12.14 12:07

Lietotāju raksti