Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā nav kauna! 8

Izlasīju 2.jūlija „Dzirkstelē" par Gulbenes novada domes diskusijām.

Manuprāt, par algu priekšniecei izsakās nekaunīgi, ka vajagot lielāku par 1000 latiem. Par mazāku nebūšot, kas strādā. Būs gan, kas strādā arī par minimālo algu, ja vien nekauņas to nesamazinās!

 

Kāpēc vajag tik nedabiski lielas algas laikā, kad lielākā daļa iedzīvotāju knapinās ar minimālo algu? Nedomājiet, ka visi minimālās algas saņēmēji ir duraki, kas neko nesaprot, viņi strādā smagu darbu melnās miesās.


Nevienam nevajadzētu algai būt lielākai par 500 latiem un pensijai lielākai par 300 latiem. Pensionāriem, kuri ir nostrādājuši 30 gadus, pensijai, kura ir mazāka par 160 latiem, nedrīkstētu ne santīmu samazināt. Tie, kas nav strādājuši, lai iztiek, kā var.


Nebiju domājusi, ka ievēlam cilvēkus, kuri negrib saprast krīzes situāciju un tikai domā par sevi un kā vēl uzlikt nodokļus mazajiem, lai grimst nabadzībā vēl vairāk. Tas var slikti beigties. Padomājiet par tiem, kuriem ir jādzīvo ar mazumiņu!

 

Aizdomīgi izklausījās - ja veiksies, tad var palielināt algu. Kā jūs domājat, no kurienes šie tūkstoši lai rodas šajā situācijā? Visi parādi ir jāatdod.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jecis

alga varetu but pilsetas vaditajai ap Ls 1500 pirms nodokliem, tas tik un ta ir zemak neka oranzo laika.

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 19:14

7

Es tomēr nespētu ticēt novada vadībai , kas saņem tikpat cik vidējais pensionārs. Savs darbs ir jāciena.
Mēs, cilvēki, esam nelietīgi - vairums no mums nespēj novērtēt tos darbus , kuri veikti tikai no labas sirds . Nu nevajag liekuļot.
Vai iepriekšējā pilsētas un rajona vadība saņēma tik vai tik , tāpat daļai viņi būtu sliktie. It seviški tiem , kas paši nav spējīgi vadīt,un droši vien savā tiešajā darbā ne tie labākie. Cik man nācies satikt tos lielos kritizētājus , par velti pat roku nepados, bet citus nolikt , o jā - tur gan ....

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 18:28

...

Vai tad vecajai vadībai alga bija zem LVL 1000?

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 17:52

,,,

Paši taču gribējāt "jaunu" vadību, dabūjāt... Vai tiešām latvieši ir tik naivi un vēl kaut kam tic. Bija vadība, būtu turpinājuši vadīt, vismaz zinām, kas ir kas. Un kas tad būs tagad ? Līdz pirmām kļūdām, tās jau tagad sākās...

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 16:18

jestrais

Un tad sitīsim tos taukmūļus un to pakalpiņus kā piektajā gadā. uz karātavām visu valdību.

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 15:53

he

Tuvojas kara draudi.Tas šajā situācijā ir neizbēgami. Būsim gatavi.

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 15:47

Virs tūkstoša algas gan nevajadzētu/sevišķi tagad kad iepriekš esam dzīvojuši zaļi,bagāti.Nu pierādiet ka varat novada labā kaut ko izdarīt arī bez lielajām algām.Esat kopā ar pensionāriem un skolotājiem u.c.maznodrošinātajiem.Varbūt tad tauta ari jums noticēs.Pagaidām es gan tam neticu,jo nav vēl darbu.

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 14:47

Lietotāju raksti