Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāds mums no tā labums?

Ko gan mēs, vienkāršā tauta, kura uzturam labi atalgotos ierēdņus, zinām par viņu darbošanos un kāds mums no tā labums?

Vai mēs varētu tuvāk uzzināt, ar ko nodarbojas Gulbenes novada domes informācijas nodaļas cilvēki astoņas stundas dienā? Kas tā par informāciju, kura līdz mums nenonāk? Un varbūt mums nemaz nav vajadzīgi šie augsti kvalificētie speciālisti, kas sēž pie datoriem.

 

Treknajos gados vispirms iegādājās datorus un pie tiem piemeklēja cilvēkus, un tā tas turpinās. Galveno informāciju mums sniedz "Dzirkstele" un "Vēstnesis". Varbūt šī informācijas nodaļa mūs var informēt, kā tiek tērēti ES miljoni? Kas noticis ar tiem 12 miljoniem Stāķu virzienā un pārējiem miljoniem, kuri tiek it kā tērēti cēliem mērķiem? Vai to mums, vienkāršajiem ļautiņiem, nav lemts zināt un saprast?

 

Vai tik ar tiem ES miljoniem nav tāpat, kā man ar savu govi, kura dod ļoti daudz piena, bet visu izsper.


Tehniskā nodaļa peld naudā, bet kāda tam atdeve? Kungiem turēt kārtībā mašīnas? Lepni! Vai šinī nodaļā strādājošais cilvēks spēj iztērēt gadā 18 000 latu? Cik stundas dienā visi šie cilvēki strādā?

 

Nabaga "simtlatniekiem" liek strādāt astoņas stundas. Nav redzēts, ka kāds sētnieks strādātu astoņas stundas dienā, labi, ja strādā divas stundas. Vienīgais sētnieks, kurš redzēts dienā strādājot, ir pie pulksteņa.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti