Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kaimiņienes pāraudzināšana

Esmu sapratis, ka visus savus izšķērdīgos kaimiņus man pāraudzināt neizdosies, bet vismaz vienu taču es varētu!

Dzīvoju es kopā ar savu Krikumu ģimenīti, kā zināms, daudzdzīvokļu mājā. Taupu, cik spēju, itin visu, lai tikai komunālie maksājumi būtu pēc iespējas mazāki. Bet ko tas dod? Kaimiņi visu tērē uz nebēdu un uzskata, ka Krikumi dara tāpat, tikai šmaucas. Tāpēc mūsu mājai regulāri tiek veikti visādi pārrēķini, kā rezultātā es dabūju maksāt par kaimiņu nolietoto ūdeni, siltumu. Cik ilgi tā var turpināties, mūžīgi?! Tad nu nolēmu sākt karu, pareizāk sakot, iesākumā - divkauju ar blakusdzīvokļa iemītnieci, kas esot it kā vientuļa sieviete.

 

Viendien no pagalma skatos - viņas dzīvoklim logi vaļā. Skatos pulkstenī. Šai logi vaļā stundu, divas, trīs... Ar to vēl nepietiek. Vakarā, saprotiet, ierodas pie viņas radi ar bērniem. Lieku ausi pie sienas, klausos... Tecina ūdeni krānos un podā! Dzirdu kā darbojas veļas mašīna. Tātad radiem veļu mazgā!

 

Ar šo man pietika. Domāju, ko nu darīt. Izsaukt policiju? Rakstīt iesniegumu prokuratūrai? Bet varbūt pa tiešo sūdzēt kaimiņieni tiesā?

 

O, nē, man galvā dzima gudrāks plāns. Satiku es it kā nejauši uz kāpnēm kaimiņieni un apbēru ar komplimentiem, teicu, ka viņa sen man patīk, bet lai tikai to nesaka manai sievai. Mēs negaidīti sapratāmies. Pēc brīža jau es sēdēju kaimiņienes dzīvoklī pie atvērta loga un pīpēju. Biju izmeties gluži kails. Karsti taču! Mēs lietojām divatā kaimiņienes siltumu, ūdeni, gāzi, elektrību...

 

Ak! Taču tagad es vismaz zinu, par ko viņa maksā. Tāpat kā zinu to, par ko maksāju es. Viss ir kārtībā.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti