Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc man tā neveicas ar vīriešiem? 7

Tā nu sagadījies, ka jau labu laiku esmu viena ar meitu. Ar vīriešiem man neveicas. Pirmais pameta mani citas sievietes dēļ, otro pametu es pati viņa nenoteiktā rakstura dēļ. Ar trešo aizgājām katrs uz savu pusi pēc abpusējas vienošanās, jo es sapratu, ka patiesībā viņa nekad nav blakus, kad man to vajag. Man apnika būt tai labajai, kas allaž gatava traukties pretī, kad mīļotajam to gribas, ja viņš nesaprot, ka reizēm pretī vēlos saņemt tādu pašu atsaucību.

Un tieši tādā brīdī, kad atkal jau biju vientuļa un pilnīgi brīva, pie manis ciemos atnāca manas labākās draudzenes bijušais brūtgāns. Tas pats, kura dēļ mana draudzene mira nost, kad viņš pārtrauca attiecības ar šo. Atnāca it kā parunāties ar mani, atcerēties bijušos laikus, pasūdzēties par to, cik vientuļš un nesaprasts jūtas un kā nožēlo, ka pārrāva attiecības ar manu draudzeni, kurai tagad ir cits vīrietis un arī bērns no viņa.  

Tā vārdu pa vārdam mēs tukšojām vienu vīna glāzi pēc otras, jutām tādu kā saskaņu, ko papildināja humora dzirksts, līdz es attapos nogāzta gultā. Vienbrīd iešāvās prātā, ka nebūtu labi salaist ar savas labākās draudzenes bijušo, bet... drīz vien tas aizmirsās. Bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem mēs izbaudījām tuvību, jo mums abiem tobrīd ļoti gribējās seksu. Taču... Kad bijām galā, abi bez vārdiem sapratām, ka turpinājuma nebūs, jo patiesībā nemīlam viens otru. Mēs pat neesam īsti draugi, tikai paziņas.

 

Par šo gadījumu varētu arī aizmirst, bet... es paliku stāvoklī. Ko tagad darīt? Krīzes laikā dzemdēt otro bērnu un audzināt to vienai? Izvēlēties abortu? Kaut kā negribas. Mēdz teikt, ka no skaistiem tēviem dzimst skaisti bērni. Un tas mans vienas nakts piedzīvojuma līdzgaitnieks ir dikti smuks. Varbūt pateikt viņam, ka esmu stāvoklī? Nezin, ko viņš sacīs?

Pievieno komentāru

Komentāri 7

.

Ak, dievs, ja tas ir reāli!

Ja būtu Tev blakus labprāt parādītu bildīti, ko šodien nejauši redzēju...lai Tu nekad netaisītu abortu. lai vai kāda krīze. Dzīvē jebkuram ir kritumi un kāpumi, tāpat arī Tev... pirms domā ko darīt vienmēr paturi prātā, ja nu tavi vecāki būtu gribējuši uztaisīt abortu stulbu atrunu dēļ, tad tagad Tu te nebūtu!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.21 16:07

AK

Labāk domā kā bērnu spēsi uzaudzināt un izskolot, nevis par to, cik smuks tas varētu būt! Tad nu gan vērtību skala!

pirms 10 gadiem, 2009.10.20 20:00

zoja

Nu stulba nudien tu esi,ka man sitas idetajas riebjas,nu ko tad liecies gulta,bez izsargasanas,ko tagad idi,dari ta vien talak un nebrinies ka visu muzu busi viena,sievietes sievietes,pasas vien vainigas,vajag domat ar galvinu ne ar citu vietinu,paprieksu vajag nokartot savu dzivi stabili un tad domat par berniniem un ja nav stabila viriesa ,bet gribas sexu,tak dzer tabletes,nu ko var teikt,maz pratina un vairak neko....

pirms 10 gadiem, 2009.10.20 19:48

Nu nevajag viņiem mūs ne ar bērniem, ne bez. Ja vecis neatradīs pie tevis kādu īpašu izdevīgumu, tad neko neceri. Viņiem vajag naudu, sevišķa izmēra detaļas, īpašas prasmes seksā vai vēl labāk ja tu būtu priekšniece un viņam bail zaudēt darbu vai varbūt tev ir kāds vērā ņemams īpašums vai smuka mašīna vai vismaz māja, bet ar māju arī var iegrābties - būs vēl kaut kas jādara utt. latviešu parastajām diezko nespīd

pirms 10 gadiem, 2009.10.20 17:52

Bāba

Izklausās gan ,ka ar bērnu tu vēlētos tomēr ieinteresēt arī glīto uz ilgāku laiku.Bet bez šaubām varu teikt ko ievāri to streb pati un ne jau skaistums tavu bērnu priecēs nākotnē,bet tomēr bērniem ir vajadzīgi divi vecāki nevis piegulētāji,kas nāk un iet! Bērns mazs esot nesapratīs,bet liels esot var arī justies diezgan sliktā pozicijā un tad tu ko teiksi,priecājies ka esi no skaistuļa tapis! Domāju,ka par bērniem vajag domāt tikai stabilā situācijā un vēlams tomēr LAULĪBĀ...To,ka alksti sarunas un būt apčubināta ...to grib visas,bet kam tev kāds,kas jau klaiņo kā tāds suns???

pirms 10 gadiem, 2009.10.20 16:45

Izlasot virsrakstu, arī man gribas pajautāt tieši to pašu. Skumji ir pie mums ar vīriešiem, skumji. Cik necik ņemamie ir paņemti, tie kas mētājas, nu lai tā turpina. Tā nu mēs te vairumā paliekam pāri, esam vajadzīgas tikai garlaikotiem seksa gribētājiem. Par kādiem bērniem tu te sapņo, neteiks viņš tev vispār neko, jeb kaut ko tādā garā - izlem pati....

pirms 10 gadiem, 2009.10.20 16:30

Lietotāju raksti