Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labiekārto tirdzniecības centra „Valleta” 1. stāvu

Kopš jūlija otrās puses Latvijā lielākajā reģionālajā tirdzniecības centrā „Valleta” Valmierā notiek 1. stāva labiekārtošana, kas ietver grīdas seguma, apgaismojuma, informatīvo norāžu nomaiņu un pilnveidošanu, kā arī veikalu ieeju sakārtošanu.

Tirdzniecības centra „Valleta” vadītāja Evija Švarca norāda, ka darbu mērķis ir sekot tirdzniecības centru attīstības tendencēm un apmeklētājiem arī turpmāk nodrošināt patīkamu iepirkšanās pieredzi. Šī gada novembrī „Valleta” atzīmēs 10 darbības gadus, kuru laikā, garantējot plašāko ikdienā nepieciešamo preču sortimentu reģionā, tā ir kļuvusi par iecienītu iepirkšanās galamērķi ģimenēm no visas Vidzemes un Igaunijas pierobežas.

Līdztekus labiekārtošana notiek arī pārtikas veikalā „Mego”, kura atklāšana plānota jau rīt, 8. augustā. Pircējus veikalā sagaidīs plašāks pārtikas preču sortiments, kā arī ātrāka un ērtāka iepirkšanās. ”Mego” konditoreju un ceptuvi papildinās „Mego” kulinārija, lielāku izvēli piedāvājot gatavajiem ēdieniem.

Paredzēts, ka pilnībā „Valletas” 1. stāva un pagrabstāva labiekārtošana tiks pabeigta līdz vasaras beigām. Veikalu slēgšana saistībā ar to vairs nav plānota.

SIA „VRPB” apsaimniekotas tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā pēc neto apgrozījuma ir Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas šī gada novembrī atzīmēs 10. darbības gadu. Tā 4 stāvos 9 500 m2 platībā izveidotas 70 tirdzniecības vietas, kurās veiksmīgi darbojas gan visā Eiropā un Latvijā iecienītu zīmolu, gan reģiona uzņēmēju veikali. Preču klāsts paredzēts visai ģimenei un tiek veidots līdzvērtīgs lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Pērn „Valletas” neto apgrozījums sastādīja 19,4 miljonus eiro, apmeklējums – 2.68 miljonus.


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti