Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lai neplēšas, bet strādā

Visiem deputātiem būtu nepieciešams strādāt kopā

Jāveido pašiem sava partija
Normunds Aizpurs, Gulbenes sporta skolas direktors  

To, kā tas viss notika - kā tika parakstīts koalīcijas līgums un kā notika balsošana - es vērtēju kā antireklāmu politiķiem. Ja ir parakstīts šāds līgums, tad katrs cilvēks ir atbildīgs un attiecīgi arī pieņem lēmumu. Tos, kas izdara citādāk, parasti sauc par nodevējiem. Manā skatījumā visas šīs partijas savu mundieri ir sasmērējušas.

 

Es visiem deputātiem piedāvātu izstāties no partijām, izveidot savu Gulbenes novada partiju, mest pie malas ambīcijas un sākt domāt par cilvēkiem. Visu šo mēnesi es redzēju tikai to, ka tika domāts par saviem amatiem un krēsliem, bet neviens nedomāja, ka nāks apkures sezona un kā rudenī skolēni tiks uz skolu. Viņi viens otram tikai traucēja un turēja saspringumā arī visus pilsētas un rajona padomes darbiniekus. Es tiešām ieteiktu visiem izveidot vienu partiju, pamatojot to ar to, ka mūsu valstī visas partijas ir degradējušās un mūsu tauta nav saņēmusi to, ko tā ir vēlējusies.

 

Ja deputāti sāks spēlēt politiskās intrigas, mums nav vajadzīga šāda novada dome. Kad mēs esam parādos, kad valsts ir bankrota priekšā, manuprāt, ir nekorekti sākt aizkulisēs stumt vienam otru uz priekšu vai pielikt algu. Es vēlos, lai partijas savstarpēji neplēšas, bet strādā.


Runā vienu, bet dara citu

Jānis Naglis, Gulbenes novada domes deputāts

 

Dzīvosim, redzēsim, kāda būs jaunā novada vadība! Katrā gadījumā vienkārši sēdēt šajā vietā nevarēs. Tie ir laiki, kad neviens neļaus neko nedarīt, bet spriest, vai šie cilvēki ir pareizā vietā, es pagaidām neņemos komentēt. Man bija mazliet pārsteigums, ka Dainis Švika startēja uz priekšnieka vietnieka amatu, es nebiju gaidījis, ka viņš tam piekritīs. Sandru Duļbinsku mēs virzījām paši. Šobrīd tikai varu teikt - lai viņiem abiem veicas darbs!

 

Runājot par koalīcijas līgumu, ir skumji, ka ir cilvēki, kas runā vienu, bet dara citu. To es varu pateikt par visām partijām. Tas ir visnožēlojamākais. Šādu rīcību es cilvēkos necienu. Man patīk visu pateikt acīs - ja mēs koalīcijā vienojāmies, kurus cilvēkus virzām uz priekšu, tad arī to darām. Tikai ar atklātību šajās dienās var kaut ko panākt. Tomēr politika ir netīra spēle.

 

Es gribētu, lai visi 17 deputāti atmestu savas partijas, paspiestu viens otram roku un teiktu: "Strādāsim novadam!", nevis turpinām dalīt partijas un krēslus. Ja tā nebūs, katram interesēs tikai sava siltā vieta. Es uzskatu, ka šajos laikos vadošie amati ir jāieņem tādiem cilvēkiem, kas var kaut ko izdarīt iedzīvotāju labā, nevis tikai savā labā.


Ir cerība, ka deputāti strādās kopā

Valtis Krauklis, Gulbenes novada domes deputāts

 

Daži uzskata, ka Gulbenē ir vajadzīga opozīcija - man ir prieks, ka vismaz pašlaik tās nosacīti nav. Prieks ir arī par to, ka deputātiem pietika veselā saprāta un vadošajos amatos tika iebalsoti līdzšinējie pašvaldību vadītāji. Manos 22 pašvaldībā nostrādātajos gados es neesmu jutis ne pozīciju, ne opozīciju, bet esmu jutis viedokļu maiņu. Es uzskatu, ka šobrīd svarīgāk ir strādāt un nevis dalīt, kurš kuru pozīciju ieņems un cik lielu algu saņems.

 

Pašlaik es negribu teikt neko sliktu par jauno valdību. Vismaz šobrīd man ir cerība, ka visi 17 deputāti novadā strādās kopā. Šobrīd domei ir tāda izdevība.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti