Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laima paplašina darbību Lietuvā

Latvijas vadošais saldumu ražotājs Laima paplašina darbību Lietuvā. Jau šī gada martā Laima šokolāde un saldumi būs pieejami visos lielākajos tirdzniecības tīklos: Maxima, Iki, Rimi, Norfa, Aibe, KOOPs, Prisma, AVS un citos veikalos. Radīta arī īpaša Laima saldumu kolekcija - Laima veltījums Lietuvai un tās iedzīvotājiem. Martā un aprīlī Lietuvas iedzīvotāji varēs iepazīt Laima leģendu ceļojošajā izstādē „Latvijas lepnums - šokolāde „Laima". Tā būs apskatāma tirdzniecības un izklaides centrā „Akropolis" Viļņā un vēlāk arī t/c „Ozas".

No marta mēneša Laima šokolāde būs pieejama visos lielākajos Lietuvas tirdzniecības tīklos: Maxima, Iki, Rimi, Norfa, Aibe, KOOPs, Prisma, AVS un citos veikalos. Sākotnēji iedzīvotājiem tiks piedāvātas 7 veidu šokolādes tāfelītes, taču tuvākajā nākotnē sortiments tiks paplašināts.  

„Laima piedāvājums - kvalitāte un atbildība par pilna cikla ražošanu no kakao pupas līdz gatavai šokolādes tāfelītei ir novērtēts atzinīgi. Kopumā - Laima produkcijai ir augsta atpazīstamība Lietuvas patērētāju vidē. Taču jāņem vērā arī tirgus apstākļi: Lietuvas saldumu tirgus ir piesātināts, konkurence ir asa, dominē starptautisko koncernu ražojumi. Paaugstinot produktu pieejamību, ceram panākt četras reizes lielāku pārdošanas apjomu nekā 2012.gadā," situāciju raksturo Rolands Gulbis, valdes priekšsēdētājs.

 

Laima Mīlestības veltījums Lietuvai - īpaša Laima saldumu kolekcija

 

Latvijas leģendārais saldumu ražotājs Laima radījis īpašu saldumu kolekciju - veltījumu vienai no tuvākajām kaimiņvalstīm Lietuvai. Kolekcija radīta, pateicoties Lietuvas iedzīvotājiem par pastāvošo mīlestības pilno attieksmi pret Laima šokolādi. Mīlestība patiesi ir Laimas šokolādes lielākā vērtība, tās neatkārtojamās garšas un smaržas galvenais noslēpums. Laimai pastāvot jau vairāk kā 140 gadu un gadu simtiem dzīvojot līdzās, esam izjutuši cieņu pret mūsu meistaru darbu.

 

Rolands Gulbis: „Vēlamies pateikties, dāvājot iespēju iecienītos Laima klasiskos produktus: šokolādes tāfelītes, konfektes Asorti, konfektes Prozit, kā arī sveramās klasiskās konfektes, kuras iecienījuši Lietuvas patērētāji, iegādāt speciāli veidotā iepakojumā. Jāatzīst, ka šī ir lielākā īpašā dizainā veidotā kolekcija Laima sortimentā." Lietuvai veltīto kolekciju rotā sena gravīra ar Ģedimina torni, kurā mūsdienās plīvo Lietuvas valstiskuma simbols - dzeltenzaļsarkanais Lietuvas Republikas karogs - turklāt Ģedimina tornis, kā zināms, ir izcilākā vieta Viļņas panorāmas vērošanai. Tas kļuvis par Lietuvas simbolu, ko pasaulē saista ar Lietuvu tāpat kā, piemēram, Brīvības pieminekli ar Latviju.

 

 

Izstāde Viļņā „Latvijas lepnums - šokolāde „Laima""

 

No 7. marta līdz 7. aprīlim tirdzniecības centros, sākotnēji " Akropolis" un vēlāk

„Ozas ", Viļņā, būs aplūkojama foto izstāde „Latvijas lepnums - šokolāde Laima".

 

Fotoizstādē būs aplūkojamas fotogrāfijas, kurās atspoguļots pilns kakao pupiņas dzīves cikls - no izaugšanas tālajā Āfrikā līdz Laima šokolādes tāfelītei.

 

Laima stāsts ir unikāls, jo saglabāta šokolādes ražošanas pamata prasme. Uzņēmums ir viena no retajām šokolādes ražotnēm Eiropā, kur tiek veikts pilns kakao pupu pārstrādes process - kakao pupiņa iziet vairākus apstrādes posmus, līdz kļūst par šokolādi Laima. Šokolāde gatavota tikai no augstvērtīgajām Forastero kakao pupiņām, kas augušas Ganā, Āfrikā. Šīs kakao pupiņas, īpaši grauzdējot un maļot rodas tikai Laima šokolādei raksturīgā unikālā garša. Šobrīd Laima ir lielākais un atpazīstamākais saldumu ražotājs Baltijā, kas izvērsis eksportu 27 pasaules valstīs.

 

Izstādes mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus ar meistarību, ko saglabājusi Latvijas šokolādes fabrika Laima. Laikā, kad citi ražotāji iepērk gatavus pusfabrikātus un ražo saldumus, Laima vienīgā gatavo šokolādi no kakao pupiņām, uzņemoties pilnu atbildību par tās kvalitāti.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti