Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijā eksistē politiskā atbildība 4

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) paziņo, ka atbalsta Valsts prezidenta Valda Zatlera paziņojumu nerīkot svētku pasākumu un svinīgās vakariņas politiķiem un citām prominencēm, bet rīkot pasākumu cilvēkiem, kas ar savu godprātīgo darbu palīdzējuši valstij.

Tādējādi Valsts prezidents ar savu paziņojumu un rīcību pierāda tautai un politiķiem, ka Latvijā eksistē politiskā atbildība.  

NPA aicina ministrus, visa ranga politiķus 18.novembrī apmeklēt bērnu namus, veco ļaužu pansionātus, slimnīcas, cietumus, īslaicīgās aizturēšanas izolatorus, bezpajumtnieku pulcēšanas vietas, patversmes, ģimenes, kurās bez siltuma un badā atrodas bērni, invalīdi, veci cilvēki, policijas dežūrdaļas, robežsargus uz Krievijas - Baltkrievijas robežas, ugunsdzēsēju depo, lai personīgi uzklausītu šos cilvēkus un to problēmas.

 

NPA ir gatava sniegt atbalstu Valsts prezidenta kancelejai ieteikt godprātīgos darbiniekus no iekšlietu sistēmā strādājošiem svinīgiem pasākumiem, ko rīkos Valsts prezidents.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Edgars

internetā atradu Augustāna reklāmu
http://www.valimind.eu/ready/da802334d06bdc59c6513fd12b172d69

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 23:05

Rinards

Policistu arodbiedrības rīcība ir atbalstāma, jo parāda, kur atrodas politiķu vieta un kas ir politiskā atbildība. Žēl, ka masu saziņas līdzekļi nepievērš politiskai atbildībai nozīmi. Valsts prezidenta Valda Zatlera rīcība ir skaidrs apliecinājums, ka politiķiem tiek norādīts, kur ir viņu vieta. Tas politiķiem ir pamatīgs trieciens. Var jau saprast maigoni, Valdi, kuriem nekas cits, ka kritizēt, prāta nepietiek. Bet ne jau visi ir tik gudri un tāpēc apvainoties nevar.

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 21:01

maigonis

Man izskatās, ka raksta autoram nav izpratnes par politiskās atbildības jēdzienu, visādus murgus ir sarakstijis.

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 20:34

Valdis

Ļeņins teica: Lai saceltu masas, vajadzīga (sava avīze) "ISKRA". Augustāns iet Iļjiča pēdās un publicējas "ISKRAS" latviskajā nosaukumā "Dzirkstele".

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 12:58

Lietotāju raksti