Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LDDK , LBAS, LTRK, LPS paziņojums

Latvijas nodokļu maksātāji ir spiesti iztikt ar tiem līdzekļiem, kas viņiem ir. Savukārt Latvijas valdība plāno turpināt dzīvot pāri saviem līdzekļiem, būtiski nemainot līdzšinējo darbības veidu. Mūsu organizāciju biedri neatbalsta valdības pārmērīgos tēriņus un nespēju īstenot pārmaiņas.

Valdības sagatavotais 2010.gada valsts budžeta projekts nav īstenoji tās pūles, ko mūsu organizācijas kopīgā darbā ar valdības pārstāvjiem, iesaistot sabiedrību, ieguldīja strukturālo reformu plānošanā, funkciju izvērtēšanā un valsts pārvaldes izdevumu ,mērķtiecīgā samazināšanā.  

Valdība nav pildījusi savus pienākumus pret nodokļu maksātājiem. Nepārdomāti palielināt nodokļus ekonomiskās krīzes apstākļos, pirms tēriņi ir samazināti līdz izdevumu līmenim, ko varam atļauties, ir nepieņemami. Būtiski nepaātrināt ES fondu ieviešanu ir nepieņemami. Budžeta projekts ir sabalansēts tikai uz papīra, jo tajā paredzētie pasākumi veicina dziļāku iestigšanu krīzē.

 

Ir jāīsteno reformas, kas nepieciešamas Latvijas konkurētspējas atjaunošanai un dzīves kvalitātes paaugstināšanai!

 

LDDK, LBA, LTRK un LPS nevar atbalstīt otrajam lasījumam sagatavotā 2010.gada valsts budžeta paketi, kurā paredzēti daudzi kaitīgi pasākumi.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti