Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ledus var būt bīstams

Policija vērš iedzīvotāju uzmanību un brīdina par sekām, kādas var iestāties, ja jūsu hobijs ir ziemā tik iecienītā bļitkošana.

Atcerieties, ka Gaujas ledus tāpat kā pati upe ir viltīgs. Vieta, kuru iepriekšējā gadā klāja bieza ledus kārta, šogad var būt ļoti bīstama. Lūgums vecākiem - pārrunājiet ar savu atvasi par bīstamību, kādu sevī slēpj viltīgais upes ledus, tāpat pārliecinieties, cik drošs ir sasalušais dīķa ledus, uz kura jaunieši jau ierīkojuši hokeja laukumus.

 

Lūgums nepalikt vienaldzīgiem arī garāmgājējiem (tas attiecas arī uz pieaugušajiem bļitkotājiem). Ja redzat uz ledus jauniešus, nepaejiet vienaldzīgi garām, bet, novērtējot situāciju, brīdiniet viņus par bīstamību un lūdziet nokāpt no ledus. Nepieciešamības gadījumā izsauciet policiju.

 

Atcerieties! Bīstama situācija uz ledus var izveidoties dažās minūtēs, bet mirklis, kad ielūst ledus, ir vien dažu sekunžu ilgs. Uz šādām nelaimēm izsauktie glābēji visbiežāk jau vairs meklē tikai ledū ielūzušā un stindzinoši aukstajā ūdenī noslīkušā cilvēka ķermeni.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti