Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ledusskapi varbūt, bet mani viņa nedabūs! 7

Aizejot es sievai atstāju dzīvokli. Tas nav maz, vai ne? Bet kaut kas taču no iedzīves pienākas arī man! Laulības gultu nolēmu neatņemt viņai. Pārējās mēbeles - tāpat. Mājas kinozāli un klēpjdatoru arī neņēmu, lai paliek dēlam. Sievai pateicu: "Es savākšu tikai savas drēbes un ledusskapi."

Ledusskapis ir gluži jauns, pirms gada pirkts. Es pats personīgi pirku. Sieva nav maksājusi ne santīmu. Bet viņa iecirtās. Neatdošot man un manai maukai ledusskapi nekad mūžā! Jo es, lūk, šai (savai sievai, no kuras tagad šķiros) esot to dāvinājis pērn uz Valentīndienu. Jomajo, kādi meli! Šito stāstu padzirdēja mana tagadējā, un mums bija neliela vārdu pārmaiņa. Lieta tāda, ka pērn Valentīndienu jau svinējām kopā ar manu jauno sirdsāķīti. Bet no bijušās vārdiem iznāk, ka es esmu rāvies divās frontēs, acis pārgriezis??? Mana sieva tādā gadījumā visu ir pārpratusi, sapinusies savās fantāzijās. "Nu ko tu runā, es sen vairs neesmu tavs," sacīju sievai. Bet šī palika pie sava, viņai vajagot to it kā Valentīndienas ledusskapi un „basta". Par ko viņa cīnās?! Ja mums jau piecus gadus neklapēja, kāda velna pēc viņai vajadzēja visu laiku lolot cerības, ka kaut kas mainīsies, ka kļūs labāk. Sen jau varēja sev atrast citu „štuceri" un beigt uz mani cierēt. Bet tagad - bāc... Ledusskapis. Vai tiešām viņa domā, ka atgriezīšos mājās, pie sievas, ja viņa paturēs to "Elektrolux" skapi? Starp citu, tajā glabājas mana konjaku izlase, kuru arī viņa man neatdod!

Es nebiju domājis, ka mēs šķirsimies tā - strīdoties par ledusskapi. Es taču nevedu sievu uz tiesu, es nekrāmējos ar papīriem. Lai viss paliek, kā ir, jo kāda tam nozīme. Galu galā mums ir kopīgs, nepilngadīgs dēls! Es vienkārši, iedams prom, gribēju paņemt līdzi tikai vienu lietu. Vai man nav tādu tiesību pēc 15 kopdzīves gadiem?

Mana tagadējā saka, ka patiesībā jau runa neesot par ledusskapi, bet par mani. Sieva vienkārši ārdoties, tas esot tikai tāds gribošas kuces trakums. Tādā fizioloģiskā stāvoklī nedabūjusi kuce spējot pat līdz nāvei sakost suni tikai par to, ka viņš viņu negrib. Tā, piemēram, notiekot tad, ja izkastrē vecu suni. Viņam gribēšana paliek, bet izdarīt neko nevar. Tāpēc kuces no naida kļūst nekontrolējamas. Es gan mazliet tā kā līdz galam nesapratu šo metaforu... Varbūt mana tagadējā gribēja teikt, ka patiesībā viņas visas ir kuces, kad mēs šās pametam? Iznāk, ka būt vīrietim ir ļoti bīstami. Un katra pamestā to vien sapņo, kā atriebībā izkastrēt vīrieti un nograuzt līdz nāvei. Brrr...

Lai sievai paliek ledusskapis, ja jau bez tā viņa nespēj dzīvot, bet man klāt viņa netiks. Tas jau kļūst bīstami!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Dita

Nu zini,man ar radās te jautājums,a pie kādas sugas ir tad pieskaitāma,tā tava tagadējā,skaties, kad apniksi vēl pašu nokodīs...nē nu viens,gan man skaidrs kad jūs kopā ir savedusi gulta,jo normāla sieviete sevis cienoša,neizteiks neko tamlīdzīgu.

pirms 10 gadiem, 2009.02.18 15:38

jik

Tava tagadējā ir vēl bīstamāka. Ieklausies viņas vārdos par veco suni, kas grib, bet neko nespēj... Vai tas nav par Tevi? un kas tad sekos??? KUces Tevi nograuzīs.

pirms 10 gadiem, 2009.02.17 14:27

bēdubrālis

bēdubrālis: domāju, ka esi izvēlējies neīsto mīļāko,no tās"kuces"ir jābaidās ne no sievas!Ledusskapi pats izmantoji kā ieganstu neaiziet, tā man liekas.

pirms 10 gadiem, 2009.02.17 11:03

vai tad

vai tad vecis sev nopirkt nevar ledusskapi? kāpēc sievas domā, ka viņām? sev pirka! uz Valntīndienu sev, jo sevi mīļ!

pirms 10 gadiem, 2009.02.17 10:27

jāaa...15 gadus kopā bet ko ta pirki gadu atpakaļ ledusskapi? ja jau bija jau cita ? citai būtu nopircis nevis sievai!

pirms 10 gadiem, 2009.02.17 09:38

Ar to ledusskapi, vecīt, tu izblamējies. Ģimenei atņemt ledusskapi ir sīkumaini.

pirms 10 gadiem, 2009.02.16 14:39

kissa

Taa jau ir ar taam pamestajaam,kameer netradiis sev citu viirieti,tikmeer nenomierinaasies,diemzheel tas ir dziives iisteniiba....

pirms 10 gadiem, 2009.02.16 12:22

Lietotāju raksti