Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā līgojam! 1

Jāņu nakti nepazinu, kura bija deputāte. Kurai katrai mutes devu, pazavedu novadā. Līgodami mēs aizmirsām, par ko bijām balsojuši. Lai kurš labi pacienāja, tam mēs līdzi padziedājām. Lai bij krīze, kam bij krīze, es par krīzi nedomāju, pliks pa nātrēm mīcījos, kaifu ķēru kasoties.

Mīļie mani, nu ir brīdis klāt, kad visi esam vienādi Dabas mātes priekšā, visi esam jāņabērni. Un ir nojauktas visas robežas. Pa taku takām līgotāji dodas no sētas uz sētu. Un es līdz ar citiem.

 

Atcel vārtus, Nikolaj, tur nes zāles jāņabērni, jāņabērni izslāpuši, jāņuzāles lasīdami.

 

Kad no rūgtenās pudeles noprovēts, jāmeklē saldenā. Jāiet pa zaļu taku tikai uz priekšu tālāk. Re, te jau būs!

 

Sandriņa sieru sēja četrpadsmit stūrīšiem; Andīts ar' alu dara no tā krīzes minimuma.

 

Pie Nikolaja tomēr bija vairāk. Jāiet atpakaļ vai? Oi, odi kož nost mani! Kā nu būs vai nebūs ar to novada budžetu? Rau, koalīcija arī Līgo svētkos par to galvu lauza! Re...

 

Deputāti salēkuši kāpostiņu dārziņā, izravējš'i visu lieko, lai aug skaidri kāpostiņi.

 

Lai Dievs dod! Eju tālāk. Tikai uz priekšu! Kā sportā! Ar futbolista uzcītību, sekojot jāņuguns bākai, nonāku pie īstā Jāņa. Un tur jau priekšā arī vēl citi...

 

Nevienam tāda laime, kāda laime Jānīšam: viens pats Jānis vārdā bija novadiņa domītē. Jem, Jānīti, domes zirgu, apjāj mūsu novadiņu, lai ir tīra politika, lai godīga valdīšana.

Dzintars neguļ Jāņu nakti, Intars neguļ Jāņu nakti, lai neveldrē novadā, lai rozītes stāvus zied.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lietotāju raksti