Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paldies par “Hepeninga” norisi! 3

Kopīgu pūļu rezultātā es ceru, ka trešais starptautiskais amatierteātru festivāls "Hepenings", kas 6. un 7.jūnijā notika Gulbenē, izdevās un cilvēkiem patika. Priecēja tas, ka bija pilnas skatītāju zāles katrā izrādē. Tātad cilvēkiem kultūra ir nepieciešama. Jādomā, ka katrs šajos svētkos guva sev kādu prieka gabaliņu, kas bagātināja sajūtas. Mūsu uzdevums ir kaut uz stundu likt aizmirst cilvēkiem ikdienu, problēmas, krīzi un pacelties pāri eksistencei. Man liekas, ka tas izdevās, jo izrāžu repertuārs bija dažāds. Gaišums un pozitīvā enerģija strāvoja izrādēs un skatītājos.

Viss liecina, ka pēc diviem gadiem Gulbenē atkal notiks "Hepenings", ja vien mēs paši būsim pozitīvi, atsaucīgi un draudzīgi.

 

Paldies visiem, kas šogad palīdzēja notikt festivālam "Hepenings"! Mūs atbalstīja Gulbenes pilsētas dome, kultūras centra darbinieki, Vecgulbenes muižas īpašnieki un darbinieki, uzņēmēji Andis Augulis, Māris Sliede, Andris Bogdanovs, Lolita Strode, Normunds Duļevskis, Normunds Audzišs, Kārlis Birznieks un Hipotēku banka. Paldies pūtējiem no Gulbenes, Madonas un Rīgas, svētkiem piešķīra brīnišķīgu skanējumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Uzvarēja draudzība. tāda izvērtējuma pa vietām nebija. Katru izrādi uzteica par to labo, ko tajā saskatīja eksperti. Viņi arī guva ieskatu par teātra spēli mūsu novadā, kā arī par vieskolektīviem.

pirms 10 gadiem, 2009.06.10 12:58

Liene

a kas īsti uzvarēja? bija taču žūrija, kas vērtēja izrādes.

pirms 10 gadiem, 2009.06.10 11:41

Lietotāju raksti